Đavolja večera 3

Pobednik S03 ĐV treba da bude :

  • Micky

  • Dežurni

  • Destry94

  • Ro97

  • zeleni

  • Pokahontas

  • Stefix


The results of this poll are hidden until it is manually edited by the user or site admin.

sve je to promenljivo, isto sam prošle godine došao u jeku PZE sezone i nenormalno spamovao za Egreta i tabele lajkova, ogromna većina ljudi me je mrzela.

vremenom se ljudi olade, zaborave, pa malo radiš na PRu tako što organizuješ FSC ili praviš smešne mimove (na primer) i dobićeš poverenje dobrog dela forumaša za tili čas (y)
 
Dežurni

Pa i ne mislim iskreno, na početku ĐV mi možda to i jeste bio cilj, iz fore samo, ali se toliko odužilo sve ovo da jedva čekam da se završi samo plus mislim da ima onih koji to više zaslužuju, a i najnoviji sam i najmanje me ljudi poznaju od kolega učesnika što me u startu otpisuje od bilo kakve mogućnosti za pobedom, tako da kako god, samo da ne budem poslednje 8. mesto i ja zadovoljan ali ne bih se bunio da bude jedna pobedica na FSC-u, glasaj, forume, glasaj!
Edit: sramotno ste me izbacili sa FSC-a, e pa maco sada nećete kunem Vam se, idem do pobede ovde! Pravda mora biti zadovoljena!!!
 
Micky

Ovo sam bio pripremio da objavim posle zavrsetka emisije, jer sam imao potrebu da to kazem , ali posto je Leo vec u X delu zeleo da napisem zasto smatram da bas ja treba da pobedim iskoristicu ovaj podugacak post za to.
Kada sam ulazio u ovu igru, cilj mi je bio da se salim na svaki moguci nacin, jer kako sam naziv kaze ovo je „djavolja vecera”.
Neki ljudi su me bas pozitivno iznenadili u ovoj igrici, a neki, pomalo razocarali. Ni u jednom momentu mi nije bila namera da nekoga uvredim ili rastuzim, potrudio sam se da navedem argumente za svoju salu kako ne bi dolazilo do takvih situacija. Ovde moram da navedem primer liberete i niegov komentar na moju salu da li mu je porodica ili ljubavni partner na prvom mestu. Moj odgovor je bio skroz saljive prirode, a u jednu ruku ja ljubavnog partnera ne smatram za partnera (tog jednog jedinog), jer partner je u toj situaciji onaj sa kojim delim dobro i zlo, gradim zajednicki zivot pa je ujedno on i moja porodica, a roditelji, brat itd, su moja familija, svi u odredjenom momentu zivota pocinjemo da gradimo sami svoju porodicu. Iz tog razloga je i moj komentar bio takav kakav je bio, ali se izvinjav ukoliko je proizveo neke negativne emocije.
Sledeca stvar jeste ta, da je Micky, koji deluje vrlo cvrst i otresit u stvari ljudsko bice i ispod tvrde spoljasne ljuske, unutra se nalazi jedna veoma emotivna osoba, koja je u stanju za svoje drage ljude da ucini sve sto je najbolje. Kod mene vazi ona teorija, pokazi da si dobar prema meni, bicu prema tebi jos bolji. Ovde moram da navedem dva primera gde sam se osetio pomalo neprijatno, a i tuzno (ne vezano za ovu igricu). Prva situacija je bila kada sam procitao cini mi se u onom leksikonu, kako je Stole napisao da smo bili bliski pa smo se kasnije udaljili. Da, to je tacno, sa Stoletom sam bio blizak, on mi je bio kao ucitelj na forumu i smarao sam ga za sve zivo sto mi nije bilo jasno ovde Stole je bio i prva osoba sa kojom sam se upoznao uzivo i zaista sam ga jos vise zagotivio. Osetio sam se pomalo tuzno tada, jer smo se udaljili bez veze, znam, mojom krivicom jer sam u tom periodu imao i nekih privatnih problema (o kojima ne bih ovde), a onda sam i nestao sa foruma i nije me bilo dok nije napravljen ovaj novi. Imao sam tada potrebu tada da napisem poruku Stoletu i to sam i ucinio.
Sledeca situacija je bila sa Markom, sa kojim sam uvek imao korektan odnos, moze se reci neutralan, ali nisam mogao da mu ne napisem poruku jer sam se nasalio na jedan post, odnosno napisao sam mu „ni ti nemas pojma”, jer se nadovezao na post Mrm-a, izvinuo sam mu se tada i zamolio da se ne ljuti jer je to bila sala, a ja nisam mogao da budem miran dok ne objasnim tu situaciju i da mi nije bila zla namera uopste.
Na kraju, hteo bih da kazem da bih se upoznao sa svim ljudima sa foruma, bez izuzetaka. Ovde imam neke ljude sa kojima sam veoma blizak i sa kojima sam cak i pisao o upoznavanju, samo da se ukaze prilika za to, necu nikoga izdvajati, jer oni dobro znaju ko su.
Izvinjavam se na smaranju, ali eto imao sam potrebu ovo da napisem, ne da bih popravljao svoju sliku ovde na forumu, vec da predstavim malo blize sebe i da nisam bas takva nebulossina zorra .
 
Dezurni ja nemam bukvalno 0 loseg misljenja o tebi i ne bih te nikad stavila poslednjeg, sad sto si bio mozda naporan drugima zbog zorje bio si strastven i drugi su bili strastveni za teyu ali su bili vecina tako da im to nije smetalo.
 
Dežurni

Pa i ne mislim iskreno, na početku ĐV mi možda to i jeste bio cilj, iz fore samo, ali se toliko odužilo sve ovo da jedva čekam da se završi samo plus mislim da ima onih koji to više zaslužuju, a i najnoviji sam i najmanje me ljudi poznaju od kolega učesnika što me u startu otpisuje od bilo kakve mogućnosti za pobedom, tako da kako god, samo da ne budem poslednje 8. mesto i ja zadovoljan ali ne bih se bunio da bude jedna pobedica na FSC-u, glasaj, forume, glasaj!
Edit: sramotno ste me izbacili sa FSC-a, e pa maco sada nećete kunem Vam se, idem do pobede ovde! Pravda mora biti zadovoljena!!!
Više ni ovo nije bitno iskreno, kako god, ignorišite
 
Iskreno, posle ove večere se osećam pomalo loše a nimalo raspoloženo kako sam očekivao, ovo mi je na neki način poslužilo da shvatim realnost i realnu sliku o meni koji određeni ljudi imaju, a kao mali deo foruma kapiram da je to slično i za većinu foruma, u meni su ponovo probuđeni loši osećaji, anksioznost itd
I žao mi je što većima ima pogrešnu sliku o meni ali jbg
Kapiram da ću se povući na neko vreme, ionako sam dosadan to i znam...i narikača sam i trihomonas pored dosade
Nemoj tako, tek si došao na forum, kratko si tu i neki te još uvijek ne poznaju najbolje, tu računam i sebe, pogotovo što ne čitam doslovno svaki post koji se napiše na ovom forumu inače bi poludio, plus nije da nešto mozgam oko ovih odgovora. S vremenom ljudi znaju promijenit mišljenje kad nekog upoznaju bolje, pitaj Destrya, ja sam ga živcirao kad sam tek došao 😆, sad smo najbolji forumski prijatelji, a i družimo se i uživo xD
 
Nemoj tako, tek si došao na forum, kratko si tu i neki te još uvijek ne poznaju najbolje, tu računam i sebe, pogotovo što ne čitam doslovno svaki post koji se napiše na ovom forumu inače bi poludio, plus nije da nešto mozgam oko ovih odgovora. S vremenom ljudi znaju promijenit mišljenje kad nekog upoznaju bolje, pitaj Destrya, ja sam ga živcirao kad sam tek došao 😆, sad smo najbolji forumski prijatelji, a i družimo se i uživo xD
Bukvalno :D. Ne sudite knjizi po njenoj korici!
 
E da, stvarno se izvinjavam i ne bih sad da bude akcenat na tome, nastavite u pozitivnom duhu
Nego sam malo loše jer mi je forum služio da prebrodim i prerastem neke loše osećaje u sebi i bio je kao beg od stvarnosti, da se smanji anksioznost, da se izgradi samopouzdanje itd
A sada sam opet otišao u minus malo... ali i to će proći
I izvinite, ne bih da budem još i partibrejker pored svih ostalih epiteta, a ja se javljam kad se opet osetim stabilnije i sa više samopouzdanja i manje anksi
 
STEFIX

Micky

Dežurni - Micky (iako još ne znam vašu međusobnu istoriju skroz)

zeleni - zbog ovog ix posjeca me na pokemona steelix-a, evolucija kamene zmije onixa

Ro97 - Oči (ima jako lijepe oči)

Stefix - /

Pokahontas - Pitbul

Destry94 – duša od čoveka​
Pa ovde fali moj odgovor 🙄
 
Rezon skroz pogrešan. Niti je ljubomora niti razumem zašto se spominju osobe koje ne učestvuju u igri.
Po zasluzi 😍 a pokojna Mileva nas uvek posmatra i uvek se pojavi 🤭
 
Back
Top