es Španija 2022: Chanel - SloMo

Španija ostvarila najbolji plasman na ESC j Italiji Prošli put bila 4. a prvi put zadnja.

Bravo! Ponadao sam se na početku glasanja da će pobjediti, ali...
 
Omg Omg! Moram da kažem da je top 3 veliki uspeh, hvala Chanel na svemu, za ovaj neverovatan osećaj koji je budila u meni još od kada je izabrana na Benidormu i koji je još uvek tu, bilo je neprocenljivo. Ovo je zaista bio najbolji performans u istoriji Evrovizije i moj omiljeni evrovizijski performans ikada i zaslužuje ne jednu već 10 pobeda. Svakako mi je malo lakše da prihvatim 3. mesto, jer bi joj u slučaju 2. mesta pobeda stvarno bila pokradena. Veliki, veliki ponos i inspiracija i hvala joj još jednom na svemu. Chanel i SloMo će uvek biti deo mene i performans ide na repeat još dugo dugo! 💖

Nije vezano za Španiju ali ću napisati ovde, jer je iconic, jer je ovde otprilike svaki treći post moj, pa se osećam kao kod kuće haha UMETNICA top 5!!! Hvala i Konstrakti na svemu ikada, učinila je ne samo Srbiju, već ceo Balkan ponosnim! Ovo je jedan masterpiece koji će ostati dugo upamćen kao jedan od najiconic performansa na Evroviziji ikada. Idemo još jače sledeće godine, veliki povratak Srbije i nadam se ostalih ExYU zemalja na Evroviziji i očekujem i pobedu do kraja 2030! 💗

Nemam reči, moji favoriti su ove godine u top 5 i top 3, iako ni jedna od njih nije pobedila, ja se zaista radujem. O pobedničkoj pesmi ću samo reći da se nadam da će im pobeda pomoći da prevaziđu tešku situaciju u kojoj se nalaze ili da će im bar pomoći da na trenutak zaborave na sve ružne stvari.
@Storm druže uspjeli smo!!! Top3, 1000kn u džepu, šalji broj računa da ti dam za kavu, tvoj fanatizam mi je dao vjetar u leđa da uplatim, mada sam i pretpostavio da bi moglo 3. mjesto past... čestitke ovoj nevjerojatnoj dami, ja nikad nisam vidio da netko s ovoliko energije izvede ovakav tip pjesme na euroviziji, ovo je bilo fenomenalno, BRAVO CHANEL!
Hahaha mnogo mi je draaaago!!! Sad znam da na neki način i donosim sreću i to mi je isto ulepšalo veče sada! Ako ikad dođem u Hrvatsku, častiš jedan čoko plazma šejk i verovatno dezert i još nešto, jer mi skromnost nije baš vrlina ahaha Šalim se, želim ti da uživaš dok trošiš novac i seti se Chanel i Storm dok to radiš haha 🥰

Malo smorih ali ajde, post posle finala, mnogo utisaka i emocija, mogu malo da smaram!
 
Verónica Ferreiro, valjda, tj. ukoliko imena odgovaraju redosledu slova kojim su obeležna 😊
 
Navijao sam kao da je naša. Mene je ceo performans iskreno oduševio. Kada govorimo o bop ESC paketu - ovo je to. I nema dalje. Slažem se da bi sigurno, da nije onih nesrećnika, osvojila mnogo veći broj glasova tvt-a i bila vrlo mogući pobednik.
 
Isto kao i kod Britanije, želim da čestitam Španiji na odličnom rezultatu posle dužeg niza godina.. Pesma nije my cup of tea, iiih kakve veze ima.. Bitno da je vokal bio jako dobar, popravila je i disanje, uz koreografiju, i stvarno je bilo bombastično, onako svetski!!! 🇪🇸🎇💃
 
Nastup je bio odličan i ona ima energije ajd zdravo,ali je meni pesma sama po sebi mlaka i slabašna
 
Back
Top