es Španija 2023: Blanca Paloma - Eaea

Ma da, jesu drugačije pjesme skroz ali meni je ova verzija Blanke moćnija, prošle godine je bila odlična ali je više bila u fazonu aj da vam se predstavim kako sjajno pjevam i imam lijepu pjesmu, a sad je uklopila i koreo, i glumu, i umjetnički koncept... Ma 10/10, ovo sigurno ide u top 10 ako je izaberu a nisu ludi da je propuste.
 
Jasno je da će biti između Blanke i Agonije, stvarno su se oboje najviše potrudili i servirali najbolje izvedbe i nastupe, ali ipak, i ja se nadam da ide Blanka prvenstveno zbog pjesme (uz sve ostale stvari naravno). Pore Eaea poslati onu proljev kopiju bi bilo porazno
 
Ne sviđa mi se pjesma od Blance, 3 minute zavijanja, nije neki moj stil, ali zato zavija vrhunski, žena ima glasčinu, i nastup izgleda zanimljivo, samo eto pjesma mi je dosadna i niđe veze
 
Nadam se sa Agoney dobija ovo.

Žao mi je što je Fusa popustila, meni i dalje najbolja pesma na izboru :(
 
Očekivani finalisti, žao mi je samo Alfreda, sjajan je bio i mnogo je više zaslužio finale od Vicco, koja je potpuno neupečatljiva u svakom smislu i iskreno ne kapiram hajp oko nje. Biće borbe između Blance i Agoneja, definitivno su se njih dvoje najviše istakli. Osim njih, sve ostalo biće iznenađenje.
 
Vicco zatvara i finale...
 
Blanca 300 hiljada pregleda na yt za manje od 24h
 
  • Love
Reactions: Mrm
Nešto više glasova je bilo u drugom polufinalu, 11224
 
Kad im daju 50% glasova, mozda i bude vise. Ovako, koja poenta.
 
PF 2:
Blanca odlična vokalno ali me ne radi
Rakky i Famous odlični scenski
Jose dobra pesma ali malo dosadnjikavo
Karmenito dobra vokalno
Vicco pesmičuljak , ne znam kako je ovo u finalu iskreno
Efemme jako haotično ali i slatko ,lepa energija na sceni.
Žao mi je što nisam stigao da pratim uživo ali pratim finale obavezno!

FINALE
1.Blanca Paloma - "Eaea" 7/10
2. Alice Wonder - "Yo quisiera" 7/10
3. Karmento - "Quiero y duelo" 5/10
4. Megara - "Arcadia" 8/10
5. Fusa Nocta - "Mi familia" 5/10
6. Vicco - "Nochentera" 2/10
7. José Otero - "Inviernos en Marte" 5/10
8. Agoney - "Quiero arder" 8/10
 
Uh i meni je Vicco od favorita sada postala toliko periferna, srozala se nastupom. Karmento je definitivno najprijantije iznenađenje, kupila me pričom. I Alfred je uspeo da uživo pruži potpuno drugačiji vajb i šteta što nije prošao.

Blanca Paloma, Agoney, ili Megara su moj izbor za Liverpul. Najviše želim Blancinu pobedu. 💃

Nisam pametan za predviđanja šta bi koja pesma mogla da im donese u Liverpulu, jer svaku drugačije doživljavam, ali bi mi odabir neke od ove tri opet stavio Španiju u sam vrh.
 
Last edited:
Tim Blanka večeras, apsolutno 👏
Ili Fusa ako se nekim čudom popravi i izdominira.

Mislim da Blanka može baš baš dobro da prođe u Liverpulu
 
Jos da se ziri slozi sa njima...

Ovo danas ranije pocinje ili sam pogresno razumeo?
 
Taman završe efikasni Norvežani i onda se prebacimo na južnjačko smaranje do jutarnjih sati 🥳
 
Back
Top