es Španija 2023: Blanca Paloma - Eaea

Blanca - magijaa u 3 minuta, ali se bojim da će završiti kao i Tanxugueiras prošle godine (koja mi je inače isto bila top pesma)
 
Joooj šta mi rade Blanca Paloma i Alice Wonder, taman maknem jednu, ova kao da mi kaže "No, no".. 🥺😭✌️
 
Sašila. Zaista je neverovatna. Jedino što bih eventualno trebalo promeniti, odnosno doraditi, jeste malo pojačati ritam.
Mislim da će biti otvoreni da urade mali revamp ukoliko pobedi. Čak i Šanel koja je bila jedan od favorita za pobedu od početka dodala neke elemente u pesmu posle Benidorma, poput onog toreadorskog intra i visoke note pri kraju.

Ja bih voleo da čujem neke dodatne ukrase u instrumentalu. Vokalno treba da ostane kakva jeste, jer je savršena.
 
Govorim o kozmetičkim promenama. Mislim da bi pesma time dobila jednu celinu. Mada, njen vokal i interpretacija su sami po sebi nerealni.
 
Dopada mi se boja i prelazi kod Jose Otero.. Izvedba je dobra...
Koliko bolje finale od kičaste Norveške..
Ovde vokala na izvoz, tamo na kašičicu..
A i kompozicije plastične.. Ovde ima par vrhunskih...
 
Jose i Vicco praktično nevidljivi nakon Blance. Njegova pesma me je na momente podsetila na Arcade, ništa specijalno, a mislim da će ona da doživi sudbinu Sofije Martini u pf1
 
Jose Otero ima hendikep zato što nastupa nakon Blanke. Pesma mi je i dalje lepa, a i on je odličan bio.
 
Vicco energetski nesklad pesme i izvođača/nastupa, baš sam razočaran. Jose bolji nego u pf.
 
Ja baš volim Nochentera i dobra mi je bila

Ipak, jasno, Blanca mora da dobije ovo
 
Ne znam na koju foru se Vicco svrstala među favorite. Meni je ovo prosek proseka.
 
Megara odlična, Fusia raspad sistema iskreno vokalno jako loša
Agoney moj favorit 😍 Paloma vrhunska ali ne mogu pesmu da svarim u tome je problem. Uzima neko od njih dvoje sto posto
 
Back
Top