Šta trenutno slušate?

Bar da je sa ovom pesmom pobedio, a ne sa "Heroes". :cautious::(

A od Hurricane definitivno mi se najvise dopada "Zauvek".
 
Sve 3 pesme super. Vise varijeteta pokazale sa ove 3 pesme u startu nego HCN 1.0 koje su najvise bile ususkane kod Antonica.

Poljupci u zoru > Zauvek > Al Capone kod mene licno, al' sve 3 posebne na svoj nacin. Poljupci je bas onako turbo da gruva za klubove, Al Capone isto tako al' malo baca na dvehiljadite, dok je Zauvek bas onako kvalitetna pop pesma stvorena za Radio S1 - bez koketiranja sa turbofolkom i lascivnim sadrzajem i motivima.

Sve u svemu: bravissimo za pocetak ! 👏🏻
 
Pesma pomenuta na slusanju koju je @Ro97 slao na FSC, otkrivena slucajno proveravajuci da li je Kim Petras vec ucestvovala.✨


❄️"Now I got an ice cold heart
VVS' is the only kinda ice I want
Kinda funny how the money can('t) replace the love
So numb, I don't feel it inside me
So dumb, I believed you really liked me
'Cuz of you now my heart is so icy"
❄️

Obsessed! 🦄
 
Navukao se na nove Uraganke, tacnije na Zauvek i Al Capone. Poljupci u zoru mi nije nesto, bila bi bolja da ne vuce previse na cajku.
 
Isto. Meni su skroz slatke i vidi se da su mlade i neiskusne i da tek treba da se pokažu. Meni je zauvek najbolja, pa al capone pa poljupci u zoru.
 
#throwback
Godinama ove pjesme nije bilo na YT-u, a obožavao sam je te 2014. kad je bila na moldavskom NF-u, nakon toga su je maknuli, onda ju je preuzeo Lazarev (al' njegova verzija mi je bzvz), i sad se ne znam otkud uopće sjetim pjesme, ukucam na YT i vidim da je neko postavio u originalnoj izvedbi. <3

 
Ijaaaao, isti slucaj je bio sa mnom - Borisovu verziju obozavao, na Sergejevu bio ravnodusan. Suer sto su je vratili ❤
 
Ijaaaao, isti slucaj je bio sa mnom - Borisovu verziju obozavao, na Sergejevu bio ravnodusan. Suer sto su je vratili ❤

Sličan slučaj i samnom, nekako sam, usput toliko bila i navikla na način na koji Boris izvodi pesmu da mi se činilo kao da Sergeju ni ne leži iako je tipičan primer pop muzike koji je aktuelan poslednjih godina.
 
Senidah - "Zauvek"
Nijedna pesma mi se ne dopada. Svakako njenim pesmama uvek dajem drugu šansu,ne mogu odmah sve da ih razumem i shvatim ali mnogo joj je bolji bio prethodni album. Koliko god da je autentična ,u nekim pesmama mi se uopšte ne dopada način na koji peva. 🥲 Videćemo možda se neka izdvoji na kraju..
 
Dobre su Nocne zivotinje, ali me nervira sto joj ge glas preradjen tako da zvuci kao musko. Ostale pesme nisu moj fazon.
ALI zato ova nenormalno vozi i ubedljivo najbolja na albumu:
 
I meni je to zasmetalo za glas. Meni je jedino dobra "Dva prsta" kao ceo koncept..sve ostalo ništa
 

DARKO LAZIC x VOYAGE x RASTA - PISMO

 
Back
Top