se Švedska 2023: Loreen - Tattoo

Nije Blanca flopnula zbog glasa vec zbog pesme meni se cini. Maltene je od zirija dobila pohvalnicu za vokal i to je sve.
 
@Mrm Šta ćemo onda s Blancom Palomom koja je pjevački vanzemaljac, a od istog tog žirija dobila 245 bodova manje od Loreen? Imaš li logično objašnjenje?

Znam, nemaš
Hahaha eno upravo sam odgovorio tamo na drugoj temi da to najviše zameram žirju.. Naravno..
Ali znaš već da folk zvuk, još non English, ne prolazi kod esc žirija, nažalost, to i ptice na grani znaju, ali to je tako, za sada...
 
Nije Blanca flopnula zbog glasa vec zbog pesme meni se cini.
Zena je vanzemaljac sa glasom ali pesma je cist krs. Kada iskoristi glas na kvalitetnu pesmu misli da bi bila nagradjena. Ovako su samo fanovi napravili toliki hype
 
Nije Blanca flopnula zbog glasa vec zbog pesme meni se cini.
Što nas vraća na to da vokal nije alfa i omega evrovizijskog entrija. (i to kažem ja dežurni bot za Eaea)
Ja recimo smatram da je Mae Muller imala ubedljivo najlošiju vokalnu izvedbu od svih u finalu, ali ne mislim da je zbog toga bila pretposlednja.
 
Neki bi vec jednom trebalo da se pomire sa cinjenicom da ziri ne glasa za vokal, vec za... I ove godine, kao i u mnogim prethodnim se to dokazalo. Svedska jeste zasluzila ove godine lepe poene zirija(niko to ne spori), ali je toliko izdvojiti, sa skoro duplom razlikom od drugoplasiranog je smesno.
 
Pa i ja mislim da je Mae flopnula jer je celokupni utisak bio raspad sistema. Nije Noa vokalno impresionirala ali je bila neprikosnovena u nekom drugom talentu. Moras nesto da ponudis, vokal, harizma, ples. Ali postoji neki nivo vokalne stabilnosti koji je neophodan, ako neko bas katastrofa zvuci ne moze ga nista spasiti.
 
Moram se pridružiti negativnim komentarima jer je jednostavno ovaj ponuđeni paket nedostojan ESC pobede. Fanovi dotične se mogu ljutiti i osporavati kritike koliko hoće, ali jednostavno je toliko providno i evidentno konstantno potenciranje Švedske kod žirija godinama unazad, da je jednostavno postalo jadno. Niko se ne zakopčava na leđima, pa da ne može tako nešto da uoči. Takođe, niko ne osporava performerski i vokalni kvalitet Loreen, već samu pesmu koja je sterilna do te mera da na mene nije ostavila ni najmanji utisak, da ne pričam o nastupu koji se predstavlja kao nešto wow i do sada neviđeno, a bazira se na njoj kako leži i prevrće se između dve platforme. Jednostavno je reciklirala sve što je mogla, i meni je zaista frapantno da je to do te mere kupilo žiri, da ju je zatrpao tolikim poenima, da su faktički onemogućili bilo kojoj drugoj zemlji da joj konkuriše.
 
Btw nije bila ravnodušna, ona samo ima malo drugačiji pristup nekim stvarima..
A setite se samo rečenice: "Are you really talking about my nails now!?".. 😄
 
nek hejtuju loren koliko hoce al zena zasluzena pobedila a ne kalsuh koji pobedio zbog patetike sa pesmom sha tra la od stefanije
 
Daleko bilo, pišete neke komentare kao da Loreen nije bila 2. kod publike. Jedino vam bodu oči glasovi žirija :rolleyes:
 
Daleko bilo, pišete neke komentare kao da Loreen nije bila 2. kod publike. Jedino vam bodu oči glasovi žirija :rolleyes:
upravo aj da bila 6-7 kod publike nemam nista protiv da je kaarija pobedio obozavam pesmu posle loreen njegovu pesmu najvise slusam tako ziri sam odlucujue kome ce da da poene
 
Bila druga sa 150 bodova razlike. Ama da je situacija kao 2019. kad je Norveska bila tipa 20-30 poena ispred Holandije pa i da kažeš ajde, tu su negde. Gore od njene pobede je što ćemo gledati majmuna Monsa opet sledeće godine kako se krevelji, plače mi se.:cry:
Mislim da će i on opet na ESC pa će i njega žiri da nagradi još jednom pobedom.
 
Bila druga sa 150 bodova razlike. Ama da je situacija kao 2019. kad je Norveska bila tipa 20-30 poena ispred Holandije pa i da kažeš ajde, tu su negde. Gore od njene pobede je što ćemo gledati majmuna Monsa opet sledeće godine kako se krevelji, plače mi se.:cry:
Mislim da će i on opet na ESC pa će i njega žiri da nagradi još jednom pobedom.
ja masn obozavam nek sto tice predstavnika svedske sledece godine neko drugi
 
koliko kaarija bio ove godine drugaciji meni se pesma ne normalno vrt u i glavi zapravo pobedila prava pesma i svaka cast loreen usla u istoriju evrovizije
 
  • Love
Reactions: Mrm
Back
Top