se Švedska 2023: Loreen - Tattoo

Fenomenalna u svakom smislu i uzima trofej u subotu apsolutno zasluženo. Koliko god da se to mnogima neće svideti ona će ispisati Istoriju u subotu. Uopšte mi nije smetala manja platforma, odlično je iskadrirano i nije se ni primetilo, vokalno kao i uvek ns nivou, ma svaka čast na svemu ikada. Stvarno kao da je sa druge planete.
 
Loreen boginja Evrovizije. Ovo je bas zvucalo pobednicki. Koliko god volim Kariju polako se uveravam da nema realne sanse pored Loreen.
 
Loreen mi nekako najsigurnija bila od svih takmičara. Svako od njih kao da se malo usrao, a ona došla popila kapućino na brzinu i ostavila najjači utisak. Baš ga otpevala dobro.
 
Loreen je pokidala, kao sto sam i ocekivao, sve je bilo odlicno i pobeda bi bila i vise nego zasluzena.
 
Ne secas se 2016/17 kad sam ih najvise hejtovao. A i 21 iako mi je bio ok mi nije bio medju favoritima.
 
Stvarno je bilo sve izvandredno sto se tice Loreen. Bez greske.Uz Finsku, ubedljivo najbolja sinoc. Deluje kao najizgledniji pobednik (i bilo bi i vise nego zasluzeno) ali se ipak nadam pobedi Finske do kraja.
 
Loreen se pritajila...
Ovo je zatišje pred buru.. 😍
 
zlatan-ibrahimovi%C4%87-just-endorsed-his-compatriot-loreen-to-v0-kp3vagta3jza1.jpg




Brown-heared solidarnost ❤️
(Pade mi na pamet prvih 100 strana Zlatanove autobiografije i diskriminacija imigranata...)
 
Svakako bolja od proslogodisnjeg u svakom smislu. A licno bolja bi mi bila i od Toy, Amar Pelos Dois, 1944, Running Scared i sigurno sam jos nekog zaboravila.
 
Vadi 2. mjesto za čupavu valjačicu večeras i to je to, nek se prijavi iduće godine za Tampere/Helsinki!
 
Ona kao da i nije bila ovde, kao da je stvarno kući, i pojavi se za nastup, ili se prenosi od "kuće".. 😂 Da je nisam video svojim očima u Areni verovao bih u ovo.. 😂
 
Ja volim delusional život makar na jedan dan.
 
  • Love
Reactions: Mrm
Pa onda se bar kladite da osvaja tvt, kvota 4!
 
Back
Top