se Švedska 2023: Loreen - Tattoo

Baš imam utisak da je splasnuo taj cijeli hajp oko Loreen. Pregazit će je Kaaaaaarija 🙏
Vidjeh juče podatak da je samo u nedelju pjesma imala skoro 800 hiljada preslušavanja na Spotiju, a 86% strimova je bilo van Švedske. I dalje mislim da je u igri iako Kaaaaaaaarija dobija tvt
 
U igri je ona još uvijek, pogotovo zato što je vrlo izgledno da dobiva žiri, ili će eventualno u top2 biti
 
Loreen mi tako deluje pogubljeno blago rečeno drogirano.. Sve sam više siguran da joj Kaarija uzima a možda čak lepotica iz Izraela, ne bi me čudilo 😏
 
Ma bas se seca sta joj je neko pustao pre 2-3 meseca i to ne jednu nego 10 pesama. Zena dosla po drugu pobedu (po svoju nagradicu), nije duzna da zna sve pesme. Tako je i belgijski novinari terali da peva Gustaphovu pesmu wtf 😂
 
I dalje ide na pobedu, ne vidim zašto ne bi, popravili su nastup i verujem da će biti 2. kod publike jer jedino Kääriju mogu da zamislim više od nje tu, a žiri vrv dobija.
 
Ponovo se uvećala razlika između nje i Karije. Karija je uspeo da smanji sa 30% na 15%, posle isečaka nastupa se ponovo uvećala na 22%.
 
Kaarija ne djeluje nimalo pobjednički, nema teorije pobijediti
 
Ma nije ni Netta delovala pobednicki na sceni pa je pobedila. Kad je ona uspela da pobedi sa onako uzasnim nastupom, moze i Kaarija, vise nikoga ne otpisujem olako.
 
Kako Netta nije delovala pobednički? Baš jeste, što se i pokazalo kao logično, očekivano pobedila.
 
I ja mislim da Loreen pobeđuje, odgledao sam juče ceo nastup na twitter-u, sa onim prohibited - do not record... neko okačio sa sve razglednicom, zvuk je loš, više se čula ona nego matrica, ona je vokalno odlična bila, na trenutak se samo videla jedna kamera, ali razumljivo mi je to, jer ima toliko izmene kadrova. Nekako svaki screenshot mi deluje kao neka umetnička fotografija.
 
Onaj atak na oci meni uopste nije delovao pobednicki.
Ok tebi, ali većini jeste. I sada mogu da zamislim i Loreen i Kaariju kao pobednike, ima više nastupa koji se mogu zamisliti u odjavnoj špici Evrovizije, između ostalog i Srbija, kada gledamo pojedinačno, tj. nezavisno od konkurencije.
 
Back
Top