se Švedska 2023: Loreen - Tattoo

Koliko god da je i meni sve oko nje bilo odbojno, Nettin nastup je barem dokaz da ziri ume da razmislja out of the box. Iako Kariji fali vokala u pesmi mislim da ce biti neizvesno izmedju Finske i Svedske do samoga kraja.
 
Pa od početka se znalo da Netta pobeđuju, iako je meni pesma užas, kasnije je tu tek ušao Kipar u igru pa je bilo neizvesno ko će pobediti.
 
Ajde molim vas, ne mesajte izgled i zvuk necega pobednickog. Pesma jeste bila ogroman favorit, zvucala pobednicki, ali nakon probe je krenula da pada i sve manje ljudi ju je videlo kao pobednika. Tacno se secam da je neko na forumu prokomentarisao kako mu je hit sto Nettu vise niko ne pominje u kontekstu pobede.
 
Da isto se secam da se vise Netta nije spominjala u kontekstu pobede.
 
Ajde molim vas, ne mesajte izgled i zvuk necega pobednickog. Pesma jeste bila ogroman favorit, zvucala pobednicki, ali nakon probe je krenula da pada i sve manje ljudi ju je videlo kao pobednika. Tacno se secam da je neko na forumu prokomentarisao kako mu je hit sto Nettu vise niko ne pominje u kontekstu pobede.
I Duška je u prenosu rekla da je važila za jednog od favorita sve dok nisu krenule probe uživo - koliko je ona hejtovala -"raduju se, kako ne, čudno se raduju". :LOL:
 
Ajde molim vas, ne mesajte izgled i zvuk necega pobednickog. Pesma jeste bila ogroman favorit, zvucala pobednicki, ali nakon probe je krenula da pada i sve manje ljudi ju je videlo kao pobednika. Tacno se secam da je neko na forumu prokomentarisao kako mu je hit sto Nettu vise niko ne pominje u kontekstu pobede.
Istina. Ja sam nakon proba bio optimista da neće pobijediti, ali eto, desilo se ipak
 
Ja nisam bio na forumu tad, ali znam da su fanovi generalno bili razočarani probom, ali takve stvari se često dešavaju sa glavnim favoritom, pa evo ove godine sa Loreen, a isto je bilo i sa Duncanom.
 
Netta od pocetka bila
Ja nisam bio na forumu tad, ali znam da su fanovi generalno bili razočarani probom, ali takve stvari se često dešavaju sa glavnim favoritom, pa evo ove godine sa Loreen, a isto je bilo i sa Duncanom.
duncan ona svetleca kugla nije htela da se spusti
 
Svaka joj čast koliko se dala u nastup, stvarno je performer i po’, ali ja ovo stvarno ne želim vidjeti na tronu u subotu
 
Da, ona je zaista fenomenalna, ali definitivno mi je slabiji utisak zbog manjih ekrana... Iako nisam mislio da će 🙈
 
Meni je bila predivna veceras. Nisu mi smetali manji ekrani, prakticno nisam mogao da skinem pogled sa Loreen pa nisam mnogo ni obracao paznju na njih.
 
Ja sam večeras sa Švedskom imao onaj problem kao kada mi se simpatija drastično ošiša. To je to, samo mi malo treba da vizuelno sve uskladim. Pesma mi je magija i bez nastupa i ide visoko.
 
Ma odlična. Zaslužuje i pobjedu iako bih je ja dao nekom drugom
 
Back
Top