se Švedska 2023: Loreen - Tattoo

Uopće mi nije jasno što se Loreen natječe nakon najbolje pjesme valjda na Eurosongu. Svoju slavu je zaslužila i mjesto u Eurosong povijesti. Čemu ponovno ispadanje na MF-u.
 
To je u Švedskoj redovna pojava, na taj način se afirmišu i opstaju u javnosti. Osim Melodifestivalena, često su deo različitih emisija, od Plesa sa zvezdama do emisija u kojima pevaju covere. Nemaju rijalitije kao mi :D
 
U prvom polufinalu baš obećavajuće:

Loulou LaMotte

Eva Rydberg och Ewa Roos

Jon Henrik Fjällgren, Arc north feat. Adam Woods

U drugom polufinalu baš obećavajuće:

Maria Sur (ona je iz Ukrajinskog glasa, ovde može svašta da bude)

Tennessee tears

Panetoz

U trećem i četvrtom na papiru Paul Rey i Loreen mogu da budu za mene, a i ne moraju.. To će se videti.. 😉
 
Maria Sur (ona je iz Ukrajinskog glasa, ovde može svašta da bude)

Jao da, sećam se da sam čitala o njoj i da su pisali ljudi kao da je trebalo da se prijavi za Ukrajinu, da bi verovatno pobedila.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Uopste me ne bi cudilo da ta Ukrajinka i pobedi, ovako naslepo. Poslednjih par godina daleko od toga da su pobedjivala najjaca imena
 
Imam očekivanja od M&M i Smash Into Pieces.

 
@Choda

Može biti opasna, ali ipak najjača imena imaju prednost, pa Anders Bagge je dobio publiku 2022 godine za 500 000 ispred Cornelia Jakobs..

Tako da treba obratiti pažnju na Loulou LaMotte iz The Mamas, ima strašan vokal, može biti jako opasna, ako je klasičnija numera, malo i bombastičnija, a cheesy lyrics, švedska publika obožava.. Videćemo, biće zanimljivo svakako..
 
Mislim na ukupnog pobednika, znalo se da Anders nosi tele, ali sva sreca pa postoji ziri
 
Pre si preferirao publiku kolko se sećam.. :)
 
Tusse Chiza ima dva odlična singla..
Mogao je i on da proba opet, ali možda je prerano.. Bio bi među glavnima za osvajanje titule 100%..
 
Na popisu ima obećavajućih imena. Samo mislim da ukidanje žirija u PF je dosta lošija situacija za SWE.
U tom smislu uveren sam da će menjati strategiju svog izbora i birati pesme koje su više prjemčljive za televote.
Ne mogu baš eksperimentisati kao sa Ingrosom, a bilo je još velikih glupoti koje su krajnje rubne za prolazak u finale.
 
Pa Hero je vrlo primamljiv za TVT, a opet je prošao samo zahvaljujući žiriju. Prosto nikad se ne zna šta može dobro proći kod koga. Svakako je za očekivati da ćemo videti drugo ispadanje Švedske, a onda i povratak žirija u PF.
 
Moram priznati dosta zainimljiva imenina. Objektivno uz Panetoz, Victora i Jona
 
Isečci uoči svakog deltävlinga, u celosti u direktnom prenosu...
 
Back
Top