11. FSC SPECIJAL - Welcome to Stojkoland

Ne verujem da će FSC krenuti pre nego što se završi CSC, a i bolje je tako po meni.. Da se sa FSC-om krene posle praznika...
 
Što se mene tiče, može i tako. Mada, CSC ne bi trebalo da ide u ovom potforumu i svakako bi potrajalo barem desetak dana od trenutka otvaranja teme.

Što se teme i organizacije tiče, imamo dve prijave, pritom oba forumaša, sticajem okolnosti duže vreme čekaju priliku, dok su teme prilično ujednačene i nemamo većih zamerki. Iz tog razloga smo juče bili neodlučni i ostavili odluku da prenoći.
 
I meni je nekako logično da prvo izdanje u novoj sezoni bude posle CSC.
 
Tačno, pritom ima nas dosta koji ne učestvuju na CSC. Otvarajte temu včrs.
 
Ja se ni ne sećam koje sam plasmane imao na DŠ, mislim i da sam učestvovao samo 2015.
Elem, koja će dobra dušica da mi napise ko mi je dao poene, neću skoro sesti za lap 😪
Od mene 4p.

Ovaj moj plasman (poslednje mesto sa jako malim brojem poena) me je podsetilo na moje 1. ucesce na FSC-u. Ovaj put od cetvoro forumasa poeni 6p @Petar 🥲, 2p @Ivana @Storm i 1p @Majsta94 . Hvala. 😇

A za Erin smo samo Vax 10p i ja 12p dali poene.

I za kraj, pohvale i cestitke Stoletu. Od mene 12p u Reviji pobednika i 8p u Drugoj sansi (moglo je i 12p). Bravo. 👏
 
Kako hoćete, znam da smo pre imali neku pauzu između sezona, nije počinjala nova odmah nakon specijala. Ali možda budem ja pauzirao na svoju ruku hehe
 
@Petar sećam se i ja, ali to je mislim i tada bilo do termina ovog specijalnog izdanja koje se završavalo dan ili možda dva pred sam doček, pa kao da se ne bi otvaralo baš 31. kada su svima misli više okrenute provodu i praznicima, onda se malkice čekalo. Ali mislim da su i tada teme bile otvarane 2. eventualno 3. januara.
 
Nadam se da CSC ne traje vremenski kao i regularno izdanje i da se bar period prijava može skratiti na minimum. Tema i pravila su poznati, a i već se nedeljama govori o tome, pa kapiram da su se potencijalni učesnici već odlučili.

I meni je logično da nova sezona i prvo sledeće regularno izdanje počne u 2023. Bilo je reči da ćete saopštiti ime organizatora, pa eto makar to, ili neki hint za temu za one nestrpljive.
 
I ja sam za to da CSC krene što prije, prijave 2-3 dana (realno, priča se odavno već o tome, kapiram i ja da svi koji žele da se prijave, već imaju pjesmu), glasanje 3 dana i nakon toga FSC, u novoj godini. Ali kako god da se odluči, može 😄
 
Što bi čekali 2023 sa novom sezonom fsc-a, ovo sad vreme je idealno za otvaranje teme i taman da priredba bude negde 2-3 januara kad se oporavimo od dočeka 😄
 
CSC je već odavno trebao krenuti, ali nikako da se pokrene.
Inače smo ga imali stvarno ono max 7 dana sve.
Što se tiče FSC-a osobno sam da se krene iza 1.1., a ne prije. Da ipak uđemo u 2023.
 
Dosta mi je mali uzorak zasad, ali OK, ako je tako, onda svakako nema potrebe da se žuri sa objavom organizatora i bilo čime drugim. :)
 
Word I Agree GIF by INTO ACTION
 
2. Januar je optimalan datum za otvaranje nove teme. Ako se zakasni diskvalifikacija organizatora.
 
Back
Top