11. FSC SPECIJAL - Welcome to Stojkoland

Uze mi reči iz tastature, taman sam i mislila da napišem sličnu stvar. :D

Nadam se da CSC ne traje vremenski kao i regularno izdanje i da se bar period prijava može skratiti na minimum. Tema i pravila su poznati, a i već se nedeljama govori o tome, pa kapiram da su se potencijalni učesnici već odlučili.

Ma ja sam odokativno napisala "desetak dana" jer se ne sećam tačno koliki je prosek trajanja izdanja. Iskrena da budem, uglavnom i nisam učesnik toga, koliko se sećam bila sam samo na poslednjem izdanju. :D
 
A za Erin smo samo Vax 10p i ja 12p dali poene.
Volim vas najviše.
I Love Heart GIF by aaf.nyc
Valentines Day Love GIF by Dave Gamez


Ne zanimaju te takve stvari
Mene zanimaju, nek me neko taguje, kad se tema otvori, da mi ne promakne.
Lomim se između dve pesme: jedne, koju ne uspevam da nađem na YT, i druge, koja je bilo koja druga koja već nije bila, pošto je idealna bila u potpuno pogrešnom coveru.
 
Pravila su da nema pravila.

Salim se.

Jedino je pravilo da pesma nije bila na CSC.
A gde ce da bude otvorena tema? Hmmm Dobro pitanje. Bice otvorena tamo negde. (y)
 
Ne, već Christmas Song Contest koji se održava jednom godišnje.
 
Ne bi se preživelo bez FSC-a do kraja CSC-a, gore od korone. 😂
 
Evo da prikazem kakvo je stanje TOP 3 na FSC-u po drzavama. Ovo je TOP 20. Postavio sam i ukupan plasman za sve drzave, pa koga interesuje moze videti.

FSC TOP3 ukupni po drzavama.png

Za ovu sezonu 2022.

FSC TOP3 za 2022 po drzavama.png

Interesantno je to da je J. Afrika zahvaljujuci africkoj temi napokon se domogla do TOP 3.

Poredak datih i dobijenih poena sa svakim forumasem za 2022.
PF
Za 2022 PF.png

Prosek u pf-u.
Za 2022 PF prosek.png

Najbolja razmena je sa Vax. Ja njemu 8.2 poena (4/5), a on meni 7.0 (5/5).
Najlosija razmena u moju korist je sa rintintin. Ja njemu 0.0 (0/5), a on meni 4.4 (4/5)
Najlosija razmena na stetu mene je sa Stole (ja njemu 6.14 (6/7), a on meni 1.0 (2/7)) i sa MarkomH ( ja njemu 7.0 (3/3), a on meni 0.0 (3/3)).
Najlosija obostrana razmena je sa Storm. Ja njemu 1.2 poena (1/5), a on meni 2.0 (2/5).

Najvise zajednickih pf-a po 8 sa MilanB, Margy, Stefan28. Najmanje 2 sa Tetsujin i Destry94.
 

Attachments

  • FSC TOP 3.xlsx
    53.3 KB · Views: 5
S. Makedonija ovako visoko mi je iznenađenje.
 
Verovatno tokom sledeće nedelje. Pre toga će biti CSC - Christmas Song Contest...
 
Back
Top