223. FSC - Welcome back!

Ajde ne mogu se žalit na komentare i ocjene, nije ništa wow, ali nije ni da je katastrofa
 
Ako budem uspeo, sutra-prekosutra cu i ja ovako preko semafora da ostavim komentare. Ne garantujem jer slobodno vreme mi je tanko ali pokusacu.

Trenutak istine ....😈
 
E i ja to pevam Pali Girica, i ovako radno ime tog lika u mozgu (pošto ima predugačko prezime) mi je Nikos Girica :D

Plus zahvaljujući komentarima forumaša ovde, pevam i Tuđe simfonije i Ku*čevi istini 😅
 
Nego, sad mi je proslo kroz glavu, gde nam je Tinte? Navikao sam da je ovde a nema ga vec......3. dan.

Nadam se da je ok.
 
Last edited:
Dosta raznovrsne ocene za moju pesmu, nemam pojma kako ću da prođem :unsure:
 
Meni samo preostaje da se molim da cenjeni kriticari nisu u mom PF 🙏
 
glasalo je dosad 6 forumaša. jest malo i nije reprezentativan broj no svejedno interesantan je poredak.
 
Ja ću danas još jednom preslušati sve pesme iz mog polufinala i glasati, mada već znam za koje pesme ću dati najviše glasove 😄
 
Pući ću kao kokica, finala vidjeti neću. 😂
Primate li debitante u Klub kokičara? Da unapred rezervišem, pošto mi na osnovu komentara ne deluje da ću se naročito proslaviti u ovom izdanju 😂

Moji neki prvi utisci su uglavnom pozitivni, jer sam ovako raznovrsnu ponudu i očekivao imajući u vidu skoro pa otvorenu temu. Inače obožavam suggested for you opcije i zato volim kada potpuno nenadano naletim na par pesama koje kasnije redovno slušam, a ovde ih ima nekoliko i sa te strane kapiram da je misija uspela. Naravno, ima i par stvari koje mi nisu legle, ali ništa da mi izazove gag reflex. Čak sam uspeo da se neočekivano oduševim pesmom koja je miljama daleko od muzike koju volim, a koja će mi se gotovo sigurno naći na listi bodovanih (jako me zanima čiji je predlog). Više sam obratio pažnju na pesme u mom pf, a čim završim sa glasanjem detaljnije ću još jednom preslušati i ostatak 😊
 
Ja Bogme dobro prolazim kod "komentatora" , neočekivano malo.. 😁
 
Back
Top