224. FSC - Nemoj biti Leo #2

Nije dostupan za gledanje preko foruma, ali ako pritisneš na njega prebaciće te na Youtube.
Vidjela sad kad sam za laptopom, hvala!

Nisam stigla ispratiti, samo sam "prelistala". Odlično što ima toliko različitih jezika, jedva čekam preslušati pjesme!
 
Bilo je i za ocekivati los fsc. Kvalitetnih numera ima, ali sve je tak nekak dosadnjikavo, mislim zato i imaju (numere) tak malo poena
 
Lepa priredba i baneri, čak mi je numera dobila za baner fotku sa Gugla za koju sam neobavezno i potajno priželjkivao da se tu nađe 😅

I meni samo taj zadnji klip ne može da se pusti na forumu, vrv je blokirano to vanjsko puštanje od strane samog kanala.

Ima mi i dosadnjikavih a i jako zanimljivih numera, i svakako mi je jako prijatno to šarenilo jezika. Moram da priznam da mi je to daleko zabavnije i dinamičnije nego kad je sve na engleskom i još par dominantnih jezika, i ta raznovrsnost mi nadomešćuje eventualnu nehitičnost/neupadljivost pesama.
Za sad samo poslušah po minut-dva svake pesme da steknem onako opšti utisak, i zadovoljan sam, nije meni ovo nešto sad vidno slabiji FSC od prethodnog.
Svakako ću kasnije večeras natenane sve da poslušam.

Srećno svima!
 
Ja sam glasao, rokovi i linkovi su postavljeni u treći post teme. Srećno svima!
 
Odlicni baneri 🤩🥰. Pesme sam poslusao po malo za pocetak i nimalo me ne cudi sto nemaju ni pola miliona pregleda. Moju pesmu nije tesko prepoznati.
 
Dvoumio sam se između 2 pesme i sad vidim da sam napravio grešku, ona druga bi bolje prošla, možda i pobedila među ovom konkurencijom, ali dobro, ne može se uvek ni pobediti 😬
 
Lepa priredba i baneri, čak mi je numera dobila za baner fotku sa Gugla za koju sam neobavezno i potajno priželjkivao da se tu nađe 😅
Ta mi je slika bila prvi izbor. Ali za neke izvođače je baš bio problem naći adekvatnu sliku.
Nije dovoljno samo da slika bude lepa, već treba i da bude u nekoj pristojnoj rezoluciji, ali i da izgleda ok kada je kropujem u onaj čudan oblik. Tako da ako vam slika vašeg izvođača nije baš po ukusu - izvinjavam se. To je najbolje što sam uspeo da pronađem i uklopim.
 
Back
Top