226. FSC - My Słowianie

Nady, s obzirom, jelte, na svoje godine, nije mogla ni da čuje Dimašov glas, pa je i logično negde da je njega odabrala, s obzirom kakvi su ostali. 🤣
 
Znači, haos. Toliko ste iznervirali i povrijedili babu svojim komentarima da je fotka na kojoj drži pehar koji će danas uručiti pobjedniku ispala... ovako... Ova slika je otišla u svijet. Sve zbog jedno OGAE Foruma. A vi, ako možete, spavajte mirno. :cry:

trophy.png
 
Hteo sam da posaljem malopre za kladionicu ali nema opcije da Petru posaljem poruku :cry:
 
Ma privatna poruka na forumu. Jedino kod njega mi ne stoji ono Start conversation.
 
Ostali su glasati još Erin Navan, Mrm i Replay. To mogu učiniti narednih nešto manje od tri sata. Produljenja roka neće biti :)
 
Za pogađanje znam da ima anketa i popunio sam je ali kad sam ušao u Petrov profil da vidim u prošlim postovima link za anketu video sam da nema opcije Start converstion :confused:
 
Za pogađanje znam da ima anketa i popunio sam je ali kad sam ušao u Petrov profil da vidim u prošlim postovima link za anketu video sam da nema opcije Start converstion :confused:
Nema ni kod mene za Petra start conversation
 
Sve nas je blokirao ,sad mi je lakše 🤣
Ahahahha taman posla, nego još kad sam pravio profil ovde zabranio sam da mi iko piše poruke jer su me na starom foru kojekakvi smarali za sve i svašta u pp.
 
Ako je netko u kontaktu s Erin, nek joj javi da ne zaboravi glasati. Mrm mora ispraviti svoje glasove
 
Back
Top