226. FSC - My Słowianie

Ostalo nam je da dodijelimo i onu posljednju, specijalnu nagradu, za najbolji polufinalni ispadak. Baba je odabrala sljedeće tri kompozicije:

20.png
 
Samo da taj tvoj ker sa slike ne odlucuje pobednika u finalu. Av av
 
Istok osvojio 5 kategorija, Jug 3, a Zapad 2. A da li ce Istok osvojiti glavnu nagradu?

"Kako ćete pobjednika u finalu ipak odlučivati vi vašim glasovima, a ne baba Nady (ova će u finalu biti supervizor glasanja), zamolila nas je da joj damo još jednu funkciju prije finala, a ponajviše zbog toga što se osjećala jako loše jer je polovicu vas svojim odabirom u polufinalu rastužila, pa da ovog puta dijeli samo nagrade. Zbog toga vam predstavljamo Babushka awards, čije ćemo dobitnike periodično objaviti do sutrašnje prezentacije glasova. U konkurenciji za nagradu su samo finalisti, osim u posljednjoj, specijalnoj kategoriji." Izjava organizatora.
 
Pa ne. Rok je još sat i 20 minuta. S time da imamo jednu…cudnu situaciju s necijim glasovima, pa treba i to rijesiti
 
Sjećanja iz Vijetnama... na moj poslednji FSC i situaciju sa glasovima i pobjedom Into You...
 
Forumaš Mikrofondzija nije glasao za jednu pjesmu u finalu koja mu je bila top 3 u pf, a ja to previdio, on pobijedio sa Into You, kad ne lezi vraže, otkrije se problem, njega dsq, on se naljuti na mene, pomisli da sam ga namjerno zeznuo, pobijedi Ibetta... Ah
 
A sta bi se desilo da ti kao pobednik sada nisi glasao u pf-u? Koje pravilo bi nadjacalo? Da li ti kao pobednik imas sigurno finale ili zbog neglasanja budes DSQ? U pravilniku ne pise sta je u tim situacijama i ne znam da li je ikada bio takav slucaj.

A zbog ovakve situacije bih se svakako osecao lose, ako bih nekom slucajno "skinuo" pobedu.
 
Pa verovatno bi bio diskvalifikovan, barem bi tako trebalo da bude...
 
Bio bi diskvalifikovan, bez obzira na status direktnog finaliste. Jednom je bila potencijalna mogućnost da se tako nešto desi.
 
Zato pitam. Jer s jedne strane on je vec u finalu i pf-e mu je kao revijalno, a opet glasanje mora, treba da se ispostuje.
Po meni glasanje ima prednost.
 
A sta bi se desilo da ti kao pobednik sada nisi glasao u pf-u? Koje pravilo bi nadjacalo? Da li ti kao pobednik imas sigurno finale ili zbog neglasanja budes DSQ? U pravilniku ne pise sta je u tim situacijama i ne znam da li je ikada bio takav slucaj.

A zbog ovakve situacije bih se svakako osecao lose, ako bih nekom slucajno "skinuo" pobedu.
Očajno sam se osjećao i rekao sam da dugo neću organizovati nakon toga. I ispoštovao sam 😄
 
Back
Top