226. FSC - My Słowianie

Ja sam
Tek sam sada uspeo da ispratim sve. Čestitke Tetsujinu na pobedi. Marko, sjajna organizacija.
Na kraju 11. mesto za mene. I više nego zadovoljan. Hvala svim koji su glasali za Nargiz i u polufinalu i u finalu.

I meni je po onoj slici prva asocijacija bio nemački jezik. Ako je to u pitanju, biće teško, ali jedva čekam da malo istražujem.
Dao sam Nargiz 12 u polufinalu, obožavam je, ali Okean Elzy za nijansu više volim, tako da bi trebalo da sam dao 12 njima ali sam se nešto bojao za Nargiz pa sam hteo maximum da dam. :) u finalu sam morao 12 za Okean ne vredi, a 10 za Nargiz, ali nisu mi prošli glasovi..
 
Ja sam
Dao sam Nargiz 12 u polufinalu, obožavam je, ali Okean Elzy za nijansu više volim, tako da bi trebalo da sam dao 12 njima ali sam se nešto bojao za Nargiz pa sam hteo maximum da dam. :) u finalu sam morao 12 za Okean ne vredi, a 10 za Nargiz, ali nisu mi prošli glasovi..
Hvala u svakom slučaju za glasove u polufinalu. U finalu nije bilo suđeno.
Sad je bitnije da ti admini/moderatori progledaju kroz prste i puste te da učestvuješ na sledećem izdanju. (y)
 
  • Like
Reactions: Mrm
Petar: KOLIKO TRAJE OVAJ FSC, UZAS, MOZE TO MALO BRZE, SMORILO JE

Također Petar:
izvinityy ali ako biste mogli da mi date josx malo vremenyy da prihvatim cxinjenicyy da organiziram fsc, javim se povratno za par dana zajedno s temyy wolim was puno ne zamjerite :* 🥺
 
Zima, zima, e, pa sta je, ako je zima nije lav...
Pominjete lavove, a "Zima" pobedila, pa mi se sada ova pesmica mota po glavi.:)

Odgledala reprizu. Pobednik prijatno iznenadjenje. Lepa pesma, prava zimska atmosfera. Cestitke, Tetsi. 👏

Tacno sam znala, na osnovu komentara, da za moju pesmu finala ne budet, a kad sam je poslala mislila sam da ce ostaviti pozitivan utisak. Pojma nemam. Mozda bi sve drugacije bilo da bakici nije zagoreo ajvar. :D
Hvala onima koji su Murakami smestili u top 10, posebno na 12-icama @Boxy i @Micky (tvoj komentar je jedini bio bas, bas pozitivan) 👍

Jeste da bi svakako bila diskvalifikovana, ali cudi me sto je pesma Kolemjdocí ostala u pf-u. @sparkle, bas lep izbor.

@Filhy, ne mogu da se setim, je l' bila nekad ova situacija da ja tebi dam nulu?

Bravo za organizaciju, Marko!👏
 
@Marko, bilo je zabavno pratiti cijeli FSC, baba je odlična, sve joj je oprošteno! 😄

@Tetsujin, čestitke!

U novoj temi očekujem estonski, možda finski, mađarski... bar prema sličici.
 
Ja ocekujem neku temu tipa germanska grupa jezika 🤭
 
Margy je najbliza tome da pogodi sta je nova tema, ostalo (nazalost) promasaji :D
 
A dobro, svi su tu negde, ali lepo je što ono što jeste tema nikome nije palo na pamet. Mislim da je nikad nismo ni imali, što je isto kul. :D
 
veronika-pecolaj-jusup.gif
 
Baltik ?! Još gore.Mada, prva pobeda mi je Litvanija -Jazzy i Somov - Falling , beše to davne 2017, seća li se iko pesme uopšte
 
Bićete svi zadovoljni temom, uključujući i @Nije sve tako sivo, stvarno smo išli na to da bude što je moguće pristupačnija kako ne bi bilo kmečanja.
 
Back
Top