226. FSC - My Słowianie

Odem sinoc na posao raspolozen, slavilo se na poslu za moj uspeh, a ujutro kad sam dosao kuci, doziveo sam hladan tus. Nema teme. Ajd dobro. Pomislim, bice kad se probudim popodne, a ono tus se zaledio. Nema teme.
Predugo traje. 😢
A i Petru se bas ne da da organizuje. I taman kad dobije organizaciju, a ono ne moze da otvori temu. A da je neko drugi, jos pre proglasenja bi bilo moguce otvoriti. Sabotaza? Pik?🤪🧐🤔

Napokon da se nadjem na LU sa elitom. 😅 Replay i Stole za sada bezgresni za TOP 10 plasman.

@Mrm Vidi se ko ceni vokal i kompoziciju. 👍A nema veze, jeste da bih bio tada 4. ali i ovako sam prezadovoljan. Jedino je steta sto zvanicno nece pisati da si mi dodelio 12p. A inace, vise me je zanimalo da li bi tvoji glasovi imali uticaja na rezultat.

Inace, hteo sam da povucem prijavu kada sam video da je ova pesma postala kao neka himna za ova desavanja u Ukrajini, a nisam hteo da ispadne da namerno forsiram to ili da izazove patetiku. Ali na kraju mi je drago sto sam ipak ostavio i da se dopala i drugima. Pesmu sam slucajno nasao tako sto sam ukucao ukrajinski rok, u zelji da posaljem nesto iz tog zanra i tako naletim na ovu pesmu koja mi je odmah privukla paznju. Inace je to, cini mi se, pesma iz ratnog filma "Bitka za Sevastopolj". Spot mi se posebno dopao.
 
Ja taj bend obožavam već 3 godine i više...
 
Hvala na poenima :love:
12- Storm, Djole
10- Ivana, Ro, Tinte
8- MilanB, Erin Navan
7- Novinar, Niko, Stefan
6- Boxy, Milos S
4- Stole
3- Anhel
2- Micky, Petar, euronik, Leo, Vax, Majsta
1- McSteamy, Tetsujin
 
Jel stvarno niko od vas nije u kontakt sa Milosem bar da prenese zasto jos uvek nema nista ako ne za drugo.
 
Jel se to možda veća da li ja da se izbacim ili ne?! 😁
 
Al’ sad ozbiljno, zašto na ovom forumu članovi po defaultu nemaju mogućnost da otvaraju teme? Mislim, nije ni problem u tome da se čeka, samo se bespotrebno gubi evo već skoro čitav jedan dan
 
Nek se bar za sad da dozvola ponekim forumasima koji su u praksi i na starom forumu dosta organizirali i ocekuje se da i ovde organiziraju. Ako ste mogli tamo da nam verujete da necemo bezpotrebno otvarati teme na random (lol), verujte nam i ovde.
 
Podešene su permisije, strpite se malo, Petar će otvoriti temu čim stigne.
 
Ljudi, pa polako! Neće svet propasti. Godinu i po dana nismo imali FSC, pa kakav je problem sačekati jedan dan?! o_O:D

@Filhy, ne mogu da se setim, je l' bila nekad ova situacija da ja tebi dam nulu?
Ja mislim da nije nikada, ili makar ne mogu da se setim. Ali dobro je i zanimljivo što se i to desilo! 😄
Nisam se ni ja ni najmanje pretrgao prema tebi sada, ali je makar bio poenčić. ;)

Baltik ?! Još gore.Mada, prva pobeda mi je Litvanija -Jazzy i Somov - Falling , beše to davne 2017, seća li se iko pesme uopšte
Kako se ne bih setio! Leona Somova sam znao i ranije. Bilo je vrlo visokih poena od mene. Više nego uspešno šlihtanje! (y) Ko zna, zna! 😃

Inače, zaboravio sam da napišem, ali nisam ni smeo jer bih odao u kom se polufinalu nalazim: dve ubedljivo potcenjene poslednjeplasirane pesme sa ovog izdanja: Retrovizor i Snežana bi skoro duplirali svoje poene da sam bio u prvom polufinalu!
 
Ja mislim da nije nikada, ili makar ne mogu da se setim. Ali dobro je i zanimljivo što se i to desilo! 😄
Nisam se ni ja ni najmanje pretrgao prema tebi sada, ali je makar bio poenčić. ;)
Jeste zanimljivo. 😀
 
Back
Top