228. FSC - Inspired

Niko

Ekspert
Joined
7 Feb 2022
Messages
4,046
Points
118
AL8tsYo.png

Dobrodosli na 228. FSC, 294249274902. u mojoj organizaciji.

Nakon puno izdanja slusanja mladih nada i debitanata, vreme je da se malo prisetimo i izvodjaca koji su vec ostavili svoj pecat kroz FSC istoriju. Za ovaj FSC vas zadatak je da iskoristite svoje kolege sa foruma kao inspiraciju za slanje pesme na ovo izdanje.

Spremio sam vam 44 zadataka. 39 od njih sadrze imena od jednog do cetiri forumasa koji imaju minimum 20 ucesca na FSC. Zadaci su izbalansirani tako sto cete svi imati od 170 do 226 opcija za slanje. Na vama je da nadjete izvodjaca kojeg je jedan od forumasa navedenih u zadatku nekada slao na FSC. Jedine preostale restrikcije su da:

Ne mozete slati FSC pobednike (bez obzira na to koji ih je forumas slao kad su pobedili)
Ne mozete slati izvodjace koji ste vi sami vec slali nekad na FSC.


Preostalih 5 zadataka su Dzoker. Ako izvucete Dzoker to znaci da mozete da iskoristite bilo kog forumasa kao inspiraciju za ovaj FSC (cak i one koje imaju manje od 20 ucesca), ALI ne smete slati izvodjaca koji ima top 10 plasman na FSC.

Prvo mi na PP saljite broj od 1 do 44, pa cu vam ja poslati zadatak. Ukoliko potrazite broj koji je vec zauzet dobicete sledeci slobodan. Isto tako, ne mozete sami sebe da imate kao zadatak, tako da ako kojim slucajem potrazite broj koji sadrzi vas kao zadatak, dobicete sledeci slobodan umesto njega.

Lista je na cuvanju kod Milosa-S i molim da neko sad zada 2 broja ovde na temi meni i Milosu. Zamolio bi da sva pitanja u PP, plus trazenje brojeva, prijave i glasovi obavite u jedan "conversation".
SPISAK PESAMA
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1rKa4eQYDvwA_Iob0rZYEkqknHqpYHcALyBhxWPSN4jQ/edit#gid=0

Brojeve mozete traziti od 00:00, 02.09.2022, a pesme mozete da saljete od 10:00. Prijave traju do 08.09.2022 u 17:00.

1. Anhel
Bebi
Boxy
Destry94
Djole89
dodo
Endrega
Erin Navan
etica
euronik
Filhy
Ivana
Leo
liberta
Majsta94
Margy
Marko
MarkoH
maxiens
McSteamy
Micky
Милан
MilanB
Milos-S
Nije sve tako sivo
Niko
Novinar
Replay
rintintin
Ro97
sparkle
Stefan28
Stole
Storm
tetsujin
Tinte
Vax'lidan
38. zeleni

PRVO POLUFINALE - YT PL ->
https://www.youtube.com/playlist?list=PLBQM-okYwvsOH1mMG-eddNJP9H2MCEOkQ

01. Anna Rossinelli- Somebody like you
02. Britney Spears - Oops!... I did it again
03. Chen Aharoni - I'm out
04. Delta Goodrem - The river
05. Dua Lipa - Break my heart
06. Elina Born - Linnuteid
07. Gims - Jusqu'ici tout va bien
08. Kaleo - Skinny
09. Lewis Capaldi - Leaving my love behind
10. M.Pokora - Tombe
11. Maroon 5 - Sunday morning
12. Nika Turkovic - Pusti
13. Plavi Orkestar - Ako su to samo bile lazi
14. Rob Thomas - Little Wonders
15. Serena Ryder - Utopia
16. Sirenia - Into the night
17. SVRCINA - Astronomical
18. Vesna Pisarovic - Dolje na koljena
19. Young The Giant - My way


Na Spotify plejlisti, SVRCINA nije dostupna u Srbiji.

DRUGO POLUFINALE YT PL -> https://www.youtube.com/playlist?list=PLBQM-okYwvsMtaSvQYpoBedUYwbKgn2uW

01. Bijelo Dugme - Selma
02. Ceca - Trula visnja
03. Coeur de Pirate - Adieu
04. Dolcenera - Accendi Lo Spirito
05. Ekaterina Velika - Anestezija
06. Fall Out Boy - The Phoenix
07. James Morrison - I won't let you go
08. Ledger - My arms
09. Linkin Park - Breaking the habit
10. Mariah Carey - Prisoner
11. Muse - Won't stand down
12. No Doubt - Hey baby
13. Queen of Sabe - Kuca za ptice
14. Sara Bareilles - Brave
15. Shakira - Objection (Tango)
16. Sofia Carson - Come back home
17. Thorsteinn Einarsson - Shackles
18. Vremya & Steklo - Vislovo
19. Željko Joksimović - Nije do mene


Na Spotify plejlisti fali EKV. Dolcenera mozda fali u zavisnosti gde imate podeseno VPN.

Glasanje u polufinale traje od 09.09.2022 u 04:00 (Petak) i traje do 14.09.2022 (Sreda) u 19:00.

FINALE

01. Anna Rossinelli- Somebody like you
02. Delta Goodrem - The river
03. Dolcenera - Accendi Lo Spirito
04. Elina Born - Linnuteid
05. James Morrison - I won't let you go
06. Ledger - My arms
07. Linkin Park - Breaking the habit
08. M.Pokora - Tombe
09. Mariah Carey - Prisoner
10. Maroon 5 - Sunday morning
11. Muse - Won't stand down
12. Queen of Sabe - Kuca za ptice
13. Serena Ryder - Utopia
14. Shakira - Objection (Tango)
15. SVRCINA - Astronomical
16. Thorsteinn Einarsson - Shackles
17. Vesna Pisarovic - Dolje na koljena
18. Vremya & Steklo - Vislovo
19. Young The Giant - My way


Spotify Plejlista: Dolcenera i SVRCINA se ne pojavljuju kod nekih u zavisnosti od VPN-a, tako da obratite paznju i na spisak gore.

Glasanje za finale traje od 14.09.2022 21:10h. (Sreda) do 18.09.2022 (Nedelja) u 15:30h.
 

Attachments

  • FSC 228.xlsx
    64.9 KB · Views: 56
Last edited:
Bice ovo zanimljiv spoj definitivno :D
 
Deluje mi kao zanimljiva tema, nemam neku specijalnu želju kojeg bi forumaša hteo da dobijem, više imam želju da neke izbegnem, no polako videćemo posle ponoći :D
 
Volim teme sa zadacima, tako da jedva čekam. Nadam se nekom forumašu koji ima različit muzički ukus od mene.
 
Da ponovim, brojeve trazite od ponoci, moram se istusirati pa cu vam slati zadatke :D
 
Zanimljivo. Nisam ocekivao temu bas bukvalno odmah
 
Ovako nešto sam i ja pred par godina razmišljao da organiziram, ali sam odustao i odlučio se za drugu temu, great minds think alike 😁, super tema, baš me zanima šta i koga ću izvući 😀
 
Imam vec neke izvodjace u glavi, razmislicu svakako, ima vremena :D
 
Prvo sam pomislio da želim da dobijem ove forumaše s kojima stalno razmenjujem bodove, ali zašto ne bih opet dobio eticu kao prošli put i ispao u pf.
 
@Petar poprilicno sam siguran da si bio u top 10 :D A i tad je bio puno tesniji izbor samo za FSC Bebe
 
Meni je sve nešto ostalo u pamćenju da sam ispao tad, ko će znati.
 
Je l' može izvođač koji se takmičio kao bend ili duet da se pošalje kao solista?
 
Tema je vrh, volim ovakve zadatke. Potajno se ne nadam odredjenim forumasima, ali postoji par forumasa sa cijim izvodjacima bih se posteno pomucio da nadjem nesto sto mi se dopada.
 
@Petar sto se mene tice moze ali neka moderatori kazu ako misle drugacije.

Inace sam imao zapisano ranije MrVlaxs (Vax'lidan) tako da mi je drago da smo se razumeli na prosloj temi da to nije ta osoba, umalo lapsus :D
 
Ima jedna pesma koju želim da pošaljem od početka i sad proverih taj izvođač je već učestvovao i mogao bi skroz da se poklopi sa zadatkom ako dobijem određenog forumaša ili džoker. Videćemo da li sam te sreće 😍
 
Back
Top