231. FSC - Rock N Roll Never Dies

Pa otprilike kad se Libertà otrezni! :LOL: A znači da već jeste čim je zapravo otvorena. 😃


O, je li moguće?! Pa kad sam u ovakvom društvu, to mi je prava pobeda, nije mi potrebno ni finale!!! 🤗:LOL:
Mislim da sam pogodio i drugo mesto, a deluje mi da sam ceo top 5 smestio tu negde (maksimum po jedno mesto gore-dole) jer nisam sada siguran pošto nisam sačuvao predviđanja.
Svakako, bravo Stefane-Libertà još jednom i izuzetno mi je drago da si ostvario zasluženu ubedljivu pobedu! 👏 Od starta mi je tvoja pesma delovala moćno i ubedljivo.

@Tinte, ti si bio dakle taj koji stoji iza Reamonna? ⭐ Retko se dešava da dam maksimum pesmi koju znam od ranije, ali zaista je predivna i lepo je što si je se setio.
@Anhel bravo i za tebe jer mi je ova pesma baš porasla na listi od polufinalnog slušanja i sada mogu slobodno da kažem da je ušla na redovnu plejlistu i da sam zadivljen koliko moćna emocija izvire iz nje. 💪 I drago mi je da ti prva pesma nije prihvaćena jer su i Letdown. i prva poslata pesma od Palaye Royale (takođe odličan odabir @Milan B) neuporedivo bolje. (y)
Letdown, Hands Like Houses, Madrugada - tri odlična otkrića - FSC je uspeo! @Margy Drago mi je da si me povezala sa Majesty, iako to nisam bio ja. :)

Hvala vrlo malobrojnoj, ali značajnoj, tačnije šestočlanoj (filharmoničnoj) ekipi na poenima: Hans Moleman, Erin Navan, Margy, Maxiens, Sparkle i Tinte! 👍🏻 Nije bilo nikakvih nižih poena za moj predlog ovaj put.

@Stefan28
Bravo za prezentaciju svih priredbi, tabele, banere i za sav trud. 👏
Samo, ove tabele mi nekako čudno deluju kada su brojke u pitanju. Hajde što je već 331. FSC i što Margyn bend koji sadrži broj (1000mods) nije unet, ali kako si uspeo samog sebe da prekrstiš u Stefana 27 u finalnoj tabeli? :ROFLMAO:;)
Meni u glavi iz nekog razloga stalno stoji da je 27, a 28 je. To je u suštini samo random broj koji sam iz nekog razloga stavio u ime tako da nije ni bitno ako sam samo svoje ime pogrešio
🤣

Edit: Ne znam kako Margyn bend nije unet, primetio bih to dok sam upisivao bodove, moguće da sam nekako slučajno obrisao na kraju.
 
Ostao sam duzan jos da okacim Stefanovu prijavu i glasove a pre toga da iskoristim priliku pa samo jedna dopuna jucerasnjeg posta jer nisam stigao da sve ispostujem do kraja juce i odjavljujem se..........

Pored svih ljudi kojima sam se zahvalio u prethodnoj poruci vezano za pesmu i podrsku na ovom izdanju (hvala vam jos jednom 🙏 ), takodje moram zasebno da se zahvalim Ivani, Destry-ju, Boxy-ju i Sivom, posto su njihove poruke (pored vec pomenute Stefanove sjajne teme) prelomile da se vratim na ovo jedno izdanje i zaokruzim pricu bas na ovom izdanju iako mi okolnosti ne idu u prilog.

Moram reci i ovde da su mi vase poruke stvarno znacile i to mi je pomoglo da shvatim kome su moje pesme zaista najvise znacile a i moje ucesce kao takvo. Nisam toga bio svestan sve dok nisam bio primoran da se povucem ali mi je sada mnogo jasnije. To se ne ogleda kroz to ko je kome kako ocenio pesmu nego na drugaciji nacin.

Pre mesec dana recimo kad mi je pozlilo, od meni bliskih ljudi (a ujedno ovom prilikom nama svima ovde poznatih), Ivana i Destry su jedini bili uz mene i jedino su me oni bodrili da se oporavim. To moram da boldujem i podvucem jer nije sve ljude do kojih je meni stalo bilo isto tako briga kako sam ja i kako se osecam. A znali su da mi nije tada bilo dobro niti je situacija bila naivna ali.......

Zato sam Ivani i Destry-ju zahvalan sto su bili i ostali uz mene. Sada kad me nije bilo, prakticno nije proslo izdanje a da mi ne stigne poruka u kojoj mi se porucuje da falim i da se vratim. Meni takve stvari znace i, kako rekoh, to je prelomilo da se stisnem za jedno dodatno izdanje koje nije bilo planirano. To ce da prelomi i sledeci put kad/ako se okolnosti nameste da mogu aktivno i dugorocno da ucestvujem na takmicenju koje volim i budem sa grupom ljudi koje isto tako volim i koja mi znaci. Sada nazalost stvarno nisam u mogucnosti ali hocu samo i javno da iskoristim priliku i zahvalim se zasebno ljudima koji su to zasluzili i koji su uvek bili tu za mene.....u istoj meri u kojoj sam i ja tu uvek za njih.

Boxy-jeve poruke podrske su mi isto neizmerno znacile. Njegovo 217. izdanje mi je ostalo u najlepsem mogucem secanju i i dalje se rado secam tog FSC-a cak i 2 godine kasnije. Boxy i ja imamo vrlo slicne poglede na zivot, sve je jasnije, a ja mu od srca zelim da ponovo dobije sansu da organizuje FSC jer sam siguran da ce sada napraviti jos veci spektakl na kome ce svi uzivati. Koliko god budem bio u mogucnosti tada, ja cu pomoci da zaista i bude izdanje za pamcenje.

Takodje zelim i dragom Sivom javno da pozelim da uskoro dobije sansu da bude organizator jer znam koliko to zeli a ujedno ima spremnu i odlicnu temu. Nas dvojica smo FSC veterani, ovo izdanje je pokazalo i da nam se muzicki ukusi poprilicno poklapaju (mada se to znalo i ranije). Nasu prepisku sam bookmarkovao i podrsku Sivog takodje necu zaboraviti.

Ujedno, Vaxu zelim da nastavi sa bajkovitim pesmama ali i nekom rokacinom tipa Therion. Ja cu sigurno navijati sa strane koliko mogu.

Nedostajace mi takmicenje i nedostajace mi cela atmosfera oko istog, tu nema nikakve dileme ali svakako, videcemo sta ce se u buducnosti desiti. Da li ce se okolnosti promeniti, vreme ce pokazati. Prostor svakako ostaje. Uzivajte, ja sam u pozadini i dalje tu, pa kome god da zatrebam, prvom prilikom izlazim u susret. Do sledeceg vidjenja pozdrav za sve 👏


I za sam kraj - Stefanova prijava:

stefan-prijava.jpg


Polufinalni glasovi:

Stefan-glasovi-1.jpg


Glasovi za finale:

Stefan-glasovi-2.jpg
 
Meni u glavi iz nekog razloga stalno stoji da je 27, a 28 je. To je u suštini samo random broj koji sam iz nekog razloga stavio u ime tako da nije ni bitno ako sam samo svoje ime pogrešio
🤣
Aha. Ja sam bio ubeđen da je on označavao tvoje godine u trenutku registrovanja na forum (kao što neki ovde stavljaju godište).
 
Konacno sam otvorio tabele i uneo u statistiku. Hvala Marko, Sivi i Djole na 12 u pf, Marko i u finale i svi ostali na druge poene. Ovo mi je drugi put da sam bio 10. u 100 ucesca i je moj 32. najbolji rezultat, sto znaci da 32% mojih ucesca su zavrsili sa top 10 rezultatom. 60% sam zavrsio u finale (58% ako se ne racunaju dva direktna finala gde ne bi inace usao u finale da nije bilo toga). Sve u svemu moglo je biti i gore.

Hteo sam nakon ovog izdanja da napravim spotify plejlistu mojih pesama ali nemam energije xd

EDIT: Iznenadio sam se da je ovo prvi put da dobijem 12 od sivog.
 
Back
Top