232. FSC - Roadtrip to Africa

Čudno, sad ću uploadovati opet. :unsure:
Mada ja je vidim bez problema.
 
Jos jednom hvala svima na cestitkama. :love:
A na poenima za :coffee: and🍷 hvala
12 - Hans Moleman, ivana, Majsta, Tetsujin, EvilSmile, rintintin
10 - maxiens, dodo, Margy
8 - Boxy, Storm, Filhy, mrm, Tinte
6 - MilanB, euronik, Replay
5 - NSTS, Милан
3 - Endrega
2 - Stole
1 - Vax'ildan
😘

@libertà, bravo za organizaciju! 👍 A to sto se manje pisalo nista neobicno. Desavalo se i ranije, naidje takav period.
Najlepsi smo kada cutimo. 🤐:LOL:

@MilanB, jeste prva pobeda nakon one na tvom 192. FSC-u. Tacno nakon 40 izdanja. 😌

@Filhy, znaci, slucajnost je da smo, doduse u razlicitim periodima, odabrali istu izvodjacicu. Sjajna je Elida i mnogo mi drago sto je usla u top 10 (kad sam je ja slala sa "Nhu Santiagu" bila je 19.)


A drago mi je i sto je Sade, koju sam takodje slala (Paradise, 5. mesto) lepo prosla. Vanvremenska pesma.

Jos da su prosli Ismael Lo i Mariza... Ismaelu ni moja 12-ica nije pomogla, a Marizi bi verovatno pomogla, ali nije se dalo.
 
A jel mozete nekako napravit da se na LU zbrajaju poeni iz pf-a i finala?
 
E sad me trollas. Mislio sam ovako: ako je zeleni (rijetko kad ali desava se) u polufinalu zavrsio na 2. mjestu to je 10 bodova, a u finalu na 10 mjestu (sto se isto cesto događa) konačni zbir za to izdanje iznosi 11 (10+1) kontas?
 
U tom slučaju bih pre izbacila listu ponovo. Znam da smo različiti i da imamo shodno tome i različite ciljeve, ali poenta igre ne bi trebalo da bude jurnjava za što boljim mestom na pomenutoj.
 
Polufinalistima iz top 3 zahvalnica za učešće. 🙏🏼
 
Pogledah sada svoju statistiku i sa ovom pesmom sam najlošije prošao 29 poena u finalu. Ako gledamo na to da ne bih prošao da nisam bio organizator ,za sada su mi najuspešnije naravno pobednička i ona Ukrajinska grupa koju sam slao (78 poena u finalu) Martija,Senidah, Ksendža ,Triantafilos ,Hyuna PF ALI 30-35 poena. Ko zna da li ću ikada nadmašiti "I see red" 🤷🏻‍♂️ Obrni okreni jedino sam zadovoljan pobedničkom pesmom. Sve ostale su bile drugi izbor ali definitivno najgore dve su mi Nic i Triantafilos.
 
Back
Top