232. FSC - Roadtrip to Africa

Jao sad se setih kad smo se ja, Bebi i Vlaxs takmicili da budemo moderatori Srbovizije, pa su svi glasali kao gradovi pa se to smetalo elektorski, pa je Milos pravio banere i predstavljao ko rezultate FSCa #vremena
 
Mislim da je Niko MKD tu bio ubedljivo poslednji sa nula glasova, čini mi se
 
Verovatno jesam bio treci (mada iskreno moguce da sam bio drugi posto i vlaxs se nije proslavio). Bebi je uzeo vecinu glasova kao sto se i znalo sa pocetka da ce tako biti, mada sam imao vise od 0 glasova.
 
Najpre, sve čestitke libertá na izvanrednoj organizaciji i prezentacijama. Sve je bilo sjajno i daleko iznad očekivanja! 👏

Volim sto je prosla moja FSC beba, E. A.
Pojma nisam ni imao da je ona učestvovala ranije, niti mi je palo na pamet da uopšte sada proveravam tabelu zauzetih pesama. :LOL: Ali dobro, makar nisam ja učestvovao na tom FSC-u, pa nije ispalo da sam je zaboravio.
Svaka čast na zasluženoj pobedi i odličnoj pesmi (mojih 8 poena)! 👏🏆:cool: Taman se nekako uklopila da jedovoljno komercijalna, a onako kulturiška i kvalitetna. :)
I sam vrh je odličan: prva četiri mesta su mi u top 5, pa to se stvarno retko dešava, bravo! 😀
I moj plasman je tek odličan, tj. jedan od najboljih u istoriji, a nije delovalo da će biti tako! 😀 Pored toga, Elida je bila prva u polufinalu! 👏

Zato zahvalnice na poenima dobijaju:
12: :love: Mrm, Vax'ildan, pobednica Etica i Replay!
8: Hans Moleman, èürôník i Marko.
7: Maxiens, Boxyens :) Evil i Rintin.
6: Nije sve sivo i Милан
5: Tecujin
3: Storm ⚡Tintara i Majsta
2: domaćin Libertá, Dodo i Milan :md:
1: Petar, Stole i Margy

Ukoliko poslednja tema ipak bude World cup, iskreno se nadam da Afrika neće biti izbačena kao opcija jer onda tema potpuno gubi smisao! Ionako smo sada slušali manje od četvrtine autentičnih afričkih pesama, pa ništa neće škoditi ako ih bude ukupno 5 na tom FSC-u.
 
I moj plasman je tek odličan, tj. jedan od najboljih u istoriji, a nije delovalo da će biti tako! 😀
Jako mi je drago zbog pesme i plasmana Filhy , sa zadovoljstvom sam dao tih 7p, sve više mi se pela vremenom na listi i baš mi je postala među najzapaženijim na izdanju. A zapravo sam sumnjao da će da ugleda top 10 (delovalo mi je da je forum neće preterano prihvatiti), ali sam neki viši plasman vrlo priželjkivao jer ga apsolutno zaslužuje, i drago mi je da je na kraju tako i ispalo :giggle:


Imam još da izjavim da su Pongo i Khaled zaslužili više.

I hvala svima koji su glasali za Tems u 2. pf, bio sam svestan da najverovatnije neće proći dobro/dalje, ali prosto mi se jako svidela i pesma i izvođač.
 
Dajte molim vas kakav ssc, dajte osmislite novi kontinent i drzave. Amin

Kace nova tema? Nadam se necem svjetskom, zanimljivom i da se maknem sa 14 mjesta u pfu
 
Stvarno je vreme za Srboviziju... Pominjalo se da će se neki projekti realizovati na jesen, a evo zima će...

To je ipak i do slobodnog vremena, a možda se jednostavno čeka sledeća godina. Svakako se ništa ne bi postiglo kad bi se startovalo takmičenje samo da se održi dva do tri izdanja. Posebno što je, za razliku od FSC, kraj sezone u novembru.

Realno bilo bi interesovanja za SSB, samo Ivani se ne da da sve to regulise sama xd

Ukoliko se i samo takmičenje bude pokrenulo, svakako ga neću ja voditi, barem ne u ulozi glavnog moderatora. Razlog si sam napisao, tako da na to ne moram ništa da dodajem.

@zeleni mnogo pitaš..:p:D:ROFLMAO:
 
Ko je ponuđač? I šta ti je ponuđeno? Šalu na stranu, ja sam samo odgovorila na post, ostalo već i nije do mene.

Sad da se vratim na temu. Čestitke etici na pobedi, odlična pesma. Takođe, pohvala liberti na sjajnoj debitantskoj organizaciji. Ja konačno uspela da se dokopam finala, a tamo, u fazonu "klasika." :rolleyes::D Hvala svima na glasovima za Ruija, posebno Tetsujinu i Destryju na po 10 poena u polufinalu.

Printscreenovi: prijave: McSteamy, Vax'ildan, glasovi u polufinalu: Marko, Милан, glasovi u finalu: EvilSmile, Mrm.

Uskoro ću postaviti prijavu i glasove organizatora, kao i listu uspešnosti.
 
Back
Top