232. FSC - Roadtrip to Africa

Čestitke etici na pobedi, čestitke liberti na organizaciji 👏👏

Zahvaljujem na poenima u polufinalu:
liberta (12p), Marko (8p), Petar (7p), rintintin i Destry94 (6p), dodo (5p), Filhy (4p) i MilanB (3p) 😇💙

Stvarno je lep i poseban osećaj kada ti organizator da 12 poena, hvala još jednom 😊

Očekivao sam da Lloyiso pobedi, bravo Replay za pesmu 👏 Ja sam pokušao da je prijavim ali sam već uveliko kasnio... Što bi rekao Androga - C'est la Vie' 😁
 
Čestitke @etica, mojih 10p u finalu! :)
Pored pobedničke pesme, izdvojio bih ABIR, Mehdija i Tshegue kao meni najjače izvođače sa ovog izdanja.

BRAVO @libertà za odličnu organizaciju i za temu, a naročito pohvale za to kako si sve vizuelno uklopio u temu. 🙌

Pongo mi je (kao i mnogima) otkriće sa FdC ove godine (šteta za DEGRA.DE) i čim se vratio FSC imao sam UWA spremnu za slanje.
10. mesto je odlično, mada po prvi put priznajem da sam očekivao malo više, jer mi je delovalo da je pesma super odgovorila na temu.

Hvala svima na glasovima! :love:
 
Hvala svima i iz drugog polufinala na podršci Mehdiju, pogotovo @Petar koji je možda bio i prevelika podrška 🤣❤️
Ma ja mislim da ljudi ne obraćaju pažnju na hajpovanje pesama koliko mi mislimo. Prosto bi mi bilo neverovatno da postoji taj uticaj. :D
 
Organizacija je bila vrhunski odradjena i bez greške. Na sve ostalo se ne obaziri. Definitivno si dorastao organizovanju i voleo bih da opet organizuješ. To što tema nije svima pala to nije tvoj problem a takođe ni to što je fsc pao u fazu gde je sve malo zamrlo. I to će se vratiti pa što da ne jednom kad opet organizuješ da doživiš kako je to kad je i sve aktivno.
Hvala ti Destry,znači mi ovo. 🙏🏻
 
Ma ja mislim da ljudi ne obraćaju pažnju na hajpovanje pesama koliko mi mislimo. Prosto bi mi bilo neverovatno da postoji taj uticaj. :D
Ma ne mislim ni ja, to bi bilo baš glupo. Samo sam upao u polufinale sa pogrešnim ljudima jer su većina onih koji su imali dobre komentare na moju pesmu bili u drugom polufinalu 🙂
 
Ja sam organizovao tipa 6 puta, od toga mi je pravo uživanje bilo 2x. I to poslednja dva tek. Ima tu dosta faktora koji utiču na doživljaj, a najlepše mi je kad je aktivno i kad sve protiče u najboljem redu.
 
Očekivao sam da Lloyiso pobedi, bravo Replay za pesmu 👏 Ja sam pokušao da je prijavim ali sam već uveliko kasnio... Što bi rekao Androga - C'est la Vie' 😁

Hvala anhelito 😍
I hvala svima na poenima za Lloyisa a posebno Anhel (12), Destry (12), liberta (10), Petar (10), MilanB (10), Vaxildan (10) i Stefan (8) 😍
 
Hvala anhelito 😍
I hvala svima na poenima za Lloyisa a posebno Anhel (12), Destry (12), liberta (10), Petar (10), MilanB (10), Vaxildan (10) i Stefan (8) 😍
U srce si me ubo što si mi ukrao pesmu. U SRCE!

Šalim se malo. Svaka čast na izboru. Bravo za muzički ukus bre! :ROFLMAO:
 
U srce si me ubo što si mi ukrao pesmu. U SRCE!

Šalim se malo. Svaka čast na izboru. Bravo za muzički ukus bre! :ROFLMAO:
A šta ćeš, kriv sam 😅
Hvala, čim sam čuo pesmu odmah sam odlučio da ću nju da pošaljem, isto kao i ti haha 😁
 
Samo sam upao u polufinale sa pogrešnim ljudima jer su većina onih koji su imali dobre komentare na moju pesmu bili u drugom polufinalu 🙂
Ako dobro pamtim i pratim, ti, Replay i Stole ste skoro uvek u finalu i u top 10, tako da ovo povremeno ispadanje sigurno nervira. Naročito kad je tako dobra pesma u pitanju. Da si kojim slučajem bio u mom pf, sigurno bi dobio 10/12p.
 
Ako dobro pamtim i pratim, ti, Replay i Stole ste skoro uvek u finalu i u top 10, tako da ovo povremeno ispadanje sigurno nervira. Naročito kad je tako dobra pesma u pitanju. Da si kojim slučajem bio u mom pf, sigurno bi dobio 10/12p.
Vrv i od mene visoko!
 
Zaboravih da napišem da sam Pongo pošteno oštetio. U finalu i pf-u sam je planirao za poene međutim bilo je dosta dobrih i morao sam prvi da glasam. Nakon live nastupa na slušanju u onom klubu ,zaraza teška. Bravo @dodo za izbor! Izdvojila se pored ostalih dobrih pesama.
 
Uhhh teško mi je. Najgori osećaj kad si drugi :p

Zapravo nisam očekivao ovako visok plasman, što bi rekao Petar, oko 13og mesta u finalu. Ovo je zaista prelepo. Hvala vam svima koji ste glasali za Abir, pesmu znam poduže, i inicijalno sam se bojao jer je malo previše mejnstrim (čak i za moj ukus), ali eto. Malo me motiviše da učestvujem dalje.

Posebno hvala dvanaesticama : @dodo @McSteamy @Storm @Stole

Sve čestitke pobedniku - pobednici @etica i mojoj i polufinalnoj i finalnoj 12ici. Sve čestitke i @libertà -i na organizaciji (znamo da je preteška).
 
čestitke etice, nekako lepa pobeda.. utisak. bravo! 👏
lepa pesma, lepa pobeda, lepi poeni od mene, samo 2 u pf, ali u finalu 6.
lep je i vrh liste, a moja 12ica na 10. mestu. sasvim ok.
organizacija je bila super i čestitke liberta.
pozz svima!
 
Juu... Kakvo iznenadjenje! :love:
Obozavam pesmu i nadala sam se da ce se i vama dopasti, ali pobedu ocekivala nisam.
A zamalo da propustim da se prijavim.
Hvala puno svima (kasnije cu pojedinacno, kad pogledam tabelu).
Nisam u mogucnosti da organizujem tako da ko moze i hoce - izvol'te!
 
Opširnije ću sutra posle podne kada ponovo budem online, ali zasad samo da kažem da će nas kroz poslednje izdanje u sezoni - 233. FSC, voditi forumaš koji je i započeo sezonu svojom organizacijom - Tetsujin.
 
Back
Top