232. FSC - Roadtrip to Africa

Čestitke Etici, od mene nula nažalost.

Ja 8. i 10. i u zbiru 7., ovo je nepoštenije od ESC-a! ☝️ Hvala svima na glasovima. Bitno da sam iznad Petra ipak.

Bravo Liberta na organizaciji, ipak je dobro ispala ova Afrika! 🙏
 
Čestitke etici i fantastičnoj numeri! 🎉:love: Izdanje je normalno onda kada pobedi mojih 12 🤷‍♂️
Još sam na pf slušanju rekao pojela (neke druge opšte favorite) 💅

A naravno čestitke i liberti na fenomenalnim banerima i organizaciji 🎨😍
 
Takođe svaka čast @libertà na fantastičnoj organizaciji! Sve je bilo odlično, od banera, tabela do samog prezentovanja rezultata! Bravo!
 
Čestitke etica na pobjedi 👏

Simpatična pjesmica, ali nije mi ušla u krug bodova, čak ni u polufinalu

Liberta bravo na organizaciji, i još jednom pohvala za banere 👌
 
E ako ide zadnji fsc u godini mogao bih da se prijavim
 
Liberto, cestitke na organizaciji, sve je bilo tip tip.
Cestitke etici na pobedi, ali i Evilu i NSTS na top 3, lepo je videti u vrhu forumase koji obicno slabije prolaze.
Hvala svima koji su glasali za Connella i predobru baladu Take me to the river. Plasman otprilike ocekivan, mogao sam okrznuti top 10, ali boze moj.
 
Hvala svima na poenima, drago mi je da je #VećinaZaBrendana. Ja ove godine ne izbijam iz top 10, al' na pobedu se nisam pretplatio očigledno. Neću se zahvaljivati pojedinačno jer ću se šlogirati kad vidim ko mi je sve dao manje od 8p.
 
Tabela je postavljena u prvom postu teme. Uh, bio je ovo jedan veliki izazov za mene. Moram da priznam da će mi ostati pomalo gorak ukus u ustima. Umesto da mi bude uživanje ,bilo mi je opterećenje većinu vremena. Ne zbog same organizacije već zbog energije koja je vladala tokom čitavog izdanja. S obzirom da mi je prvo izdanje ,specijalnu zahvalnicu dugujem @Stole na tehničkoj podršci kao i savetima i motivaciji. ♥️ Zahvalio bih se svima koji su u pf-u i finalu nagradili debakl od pesme,priznajem da usred obaveza i kvara laptopa poslao sam nešto što mi je prvo palo pod ruku.
Zahvalnice PF : @Tetsujin @Petar @rintintin @Endrega @Marko @Filhy @Ivana
FINALE : @Erin Navan @Filhy @Ivana @Tetsujin @Ro97 @rintintin @Replay @Endrega
Ono što ukus u ustima čini boljim su svakako sve pohvale i podrška što privatno što na temi. Što se tiče onih zajedljivih komentara,svako o sebi govori.. Bila mi je čast da organizujem!
 
Last edited:
Tabela je postavljena u prvom postu teme. Uh, bio je ovo jedan veliki izazov za mene. Moram da priznam da će mi ostati pomalo gorak ukus u ustima. Umesto da mi bude uživanje ,bilo mi je opterećenje većinu vremena. Ne zbog same organizacije već zbog energije koja je vladala tokom čitavog izdanja. S obzirom da mi je prvo izdanje ,specijalnu zahvalnicu dugujem @Stole na tehničkoj podršci kao i savetima i motivaciji. ♥️ Zahvalio bih se svima koji su u pf-u i finalu nagradili debakl od pesme,priznajem da usred obaveza i kvara laptopa poslao sam nešto što mi je prvo palo pod ruku.
Zahvalnice pf : @Tetsujin @Petar @rintintin @Endrega @Marko @Filhy @Ivana
Finale : @Erin Navan @Filhy @Ivana @Tetsujin @Ro97 @rintintin @Replay @Endrega
Ono što ukus u ustima čini boljim su svakako sve pohvale i podrška što privatno što na temi. 💗 Što se tiče onih zajedljivih,svako o sebi govori.. Bila mi je čast da organizujem!
Organizacija je bila vrhunski odradjena i bez greške. Na sve ostalo se ne obaziri. Definitivno si dorastao organizovanju i voleo bih da opet organizuješ. To što tema nije svima pala to nije tvoj problem a takođe ni to što je fsc pao u fazu gde je sve malo zamrlo. I to će se vratiti pa što da ne jednom kad opet organizuješ da doživiš kako je to kad je i sve aktivno.
 
Back
Top