235. FSC - A Star Is Born

Dopada mi se tema! :giggle:

Imam pitanje, a tiče se nas koji nećemo žuriti sa prijavom - hoćeš li nam negde navesti ako je zemlja ispala iz igre, čisto da se ne prijavljujemo uzalud nekoliko puta, ili ne?
 
Jaooo, odlucio sam sta cu poslati i mnoge cu iznenaditi izborom. Iskreno, jedva cekam slusanje da vidim reakcije na pesmu 😃
 
Aha, 3 izvođača max po državi, ne jeziku. Ok onda, znači teoretski može biti 12 pesama na istom jeziku (y)
 
Uvijek podržavam ovakve teme, pjesama imam milijun, samo kao što kaže Steamy sad treba odabrati onu pravu za ispadanje u polufinalu.
 
Vi pucajte na 13. mesto u polufinalu, a ja ću na top 5 u finalu.
Da se popravi prošli rezultat. :D
 
Jaooo, odlucio sam sta cu poslati i mnoge cu iznenaditi izborom. Iskreno, jedva cekam slusanje da vidim reakcije na pesmu 😃
Ja ne bih bio ja kada se ne bih predomislio u zadnjem casu. Malopre mi je na plejlisti naisla jedna predivnoca koja me je bas odradila na pravi nacin da nisam mogao da je ne posaljem. Umalo sam je poslao na jedan proslogodisnji FSC, ali sada je ocigledno pravo vreme doslo za tu pesmu.
 
200.gif

#neizdHrživo
 
Poslao, prošao, sad mogu da nastavim da gledam Noleta i spremam se za slavu. Srećno svima
 
Back
Top