235. FSC - A Star Is Born

Za sada desetak prijava a dve zemlje već imaju po dva predstavnika (nije ni USA ni Big 5)
 
Bravo za temu, konacno nesto sto me podseca na stari forum, volim sto '5 x Ne Može' dobija dosta spinoffa😁 Da smo opet imali region/zanr za temu cisto bi vrisnuo, mada moram priznati da nemam nesto preterano puno izbora u spisku, pa sam morao da namestim alarm da se prijavim (ne pamtim kad sam zadnji put to radio🫣)
 
Bio sam uvjeren da je izvođač, čija mi je pjesma već mjesecima prva na listi za slanje a koja nikako da se potrefi na nekoj temi, već sudjelovao pa kao šta ću se cimati bzvz, al' dobro da sam išao provjeriti spisak i vidio da ipak nije bio <3 Napokon je došlo njenih par minuta, to mi je možda najdraža pjesma koju šaljem od povratka foruma i ako ispadnem ide jedan meltdown level Turbo
 
Ja zadnji put kad sam namestio alarm tj nisam ni spavao jer su prijave kretale rano bijahu oni vozovi i to sam prijavio Sanju i zavrsio 13ti u pfu. Sad cu malo bolje da razmislim, 4 pesme su mi u upticaju
 
Ja zadnji put kad sam namestio alarm tj nisam ni spavao jer su prijave kretale rano bijahu oni vozovi i to sam prijavio Sanju i zavrsio 13ti u pfu. Sad cu malo bolje da razmislim, 4 pesme su mi u upticaju
Sve su zauzete
 
Nisam želeo da se takmičim sa vremenom, tako da imam nekoliko spremnih prijava za slučaj da sam zakasnio. :D Koja god da prođe biću zadovoljan.
 
Imam srece sto mi je pesma ispod 4 minuta, skroz sam zaboravio na to pravilo kad sam poslao🥴
 
Možda budemo svi

Sa mojom prijavom je posle osam sati od početka prijava ukupno 24 učesnika tako da teško :ROFLMAO:

Ja sam iskreno šokiran koje države za sada imaju po dva učesnika.
 
Prihvaćena mi pesma za 11. mesto u pf. ❤️🥹
 
Back
Top