239. FSC - From Russia With Love

fsc239.png
fsc240.png

RANG TABELA FORUMAŠA NA POSLEDNJIH 6 FSCa (sa barem 3 učešća) PO PROSEČNOM OSVOJENOM BROJU POENA U ODNOSU NA MAKSIMALAN MOGUĆ U POLUFINALIMA
 
Što se Jonija tiče, ja sam pokušao da ga pošaljem sa drugom (po meni) mnogo boljom pesmom, šteta što je izbor pao na ovu, koja je samo ok.
 
Što se Jonija tiče, ja sam pokušao da ga pošaljem sa drugom (po meni) mnogo boljom pesmom, šteta što je izbor pao na ovu, koja je samo ok.
I ja sam pokusao sa nekom drugom 🤭

Uuuu al mi opada statistika, mora se to popraviti 🙄🤭
 
Ova statistika je kao u fudbalu evropski koeficijenti koje odlucuju koliko ce ko imati predstavnika, a racuna se prethodnih 5 godina.
A s obzirom da si poslednja 4 izdanja slabiji, trebace ti u naredna dva izdanja da budes odlican da bi se zadrzao tu gde jesi, eventualno napravio manji pomak, jer ti je 234. FSC izlazno izdanje bilo odlicno i treba nadoknaditi.
Ja cu se neko vreme zadrzati u TOP 20, ukoliko rezultati ne budu vidljivo poboljsani.

Edit: A mozda i nije. Sve se racuna od pocetka godine.:eek:
 
Tek sad stigoh sve da ispratim. Čestitke Tetsi, lepa pesma. 🙂
Miloše, sve je bilo sjajno. Super je što se uvek trudiš da i napišeš nešto uz baner, svaka čast. Ja obično nemam insipraciju za tako nešto. Vidim da su postojali neki tehnički problemi, ali s obzirom da nisam pratio uživo, a nisam ni bio učesnik finala, nije mi predstavljalo problem. Ali dobro, dešava se i ne možemo na sve uticati.
 
Što se Jonija tiče, ja sam pokušao da ga pošaljem sa drugom (po meni) mnogo boljom pesmom, šteta što je izbor pao na ovu, koja je samo ok.
Šta ja da kažem....meni je pevačica pobedničke pesme (doduše pod drugim umetničkim imenom) izmakla 🥺
 
Prijave

prijava-Evil-Smile.jpg


prijava-Tinte.jpg


Glasovi (polufinale)

glasovi-pf-Nije-Sve-Tako-Sivo.jpg


glasovi-pf-Milan-B.jpg


Glasovi (finale)

glasovi-finale-etica.jpg


glasovi-finale-Shum.jpg
 
Čestitke Tetsujinu na pobedi, mojih 12 poena, odlična pesma 👏 Čestitke i Milosu-S ali i Veroniki na organizovanju ovog FSC-a, sve pohvale 👏👏 Meni je malo falilo da ne učestvujem na ovom izdanju jer zbog manjka sa vremenom i ne toliko dobrim istraživanjem ruskih pesama... Ja moram i ovako javno da se zahvalim Milosu-S na preporukama koje mi je poslao, među kojima je bila i pesma sa kojom sam učestvovao.. Znam da bih je sigurno prijavio i bez njegove pomoći da sam je čuo ranije, žao mi je što i drugim forumašima nije legla. Verujem da bi sigurno bolje prošla da su sa mnom u pf-u bili i neki forumaši iz 2. pf-a... Zahvaljujem svima na poenima, posebno se zahvaljujem Tinteu na 12 poena 😇 Kao što već rekoh, sigurno idem na pauzu, da li mesec ili dva videćemo, trenutno previše obaveza, premalo vremena itd... Ne želim da učestvujem samo radi reda, kada ne mogu pošteno da poslušam pesme i sastavim glasove. I u pf-u i u finalu sam glasao među poslednjima i to u zadnjim trenucima.. Na FSC-u sam od 154. izdanja i jedini put kada nisam učestvovao je Vaxov FSC sa pesmama na izmišljenim jezicima. Tada sam takođe bio u nekoj gužvi ali i sama tema mi nije legla... Valjda je došlo i to neko vreme... Videćemo se mi i slušati još na FSC-u, nije kraj :ROFLMAO:

PS Biću ja tu na forumu, samo neću učestvovati na FSC-u, da neko ne pomisli da odlazim ☺️
 
Hvala puno Anhele! Znao sam da ce ti se Slava Basyul svideti, to je i jedna od njenih omiljenih ruskih pop pesama a i meni se takodje jako dopada. Znao sam da ce zanrovski da ti legne.

Nadam se da cemo te uskoro ponovo slusati na FSCu a nas dvoje smo ti svakako neizmerno zahvalni sto si bio deo ovog izdanja.
 
Ovo je po meni od povratka FSC-a bilo najbolje izdanje što se tiče pesama. Sve pesme se već nalaze na mojoj plejlisti i rado ih slušam ovih dana. Što se moje pesme tiče, to je jedina pesma Jony-ja koju sam čuo; zapravo sam čuo još par sa novog albuma i nisu mi se svidele, ali rekao bih da je i ova dosta veliki hit jer sam nailazio na mnogo covera običnih ljudi, prevoda na razne jezike, nekih vodiča kako da se odsvira na gitari i klaviru - uglavnom mnogo sam zavoleo tu pesmu i hteo da je prisvojim - zato sam se je prijavio u prvoj stotinki prve sekunde, kao i Reset. E sad kad neku pesmu toliko obožavate i onda ona završi loše malo bude neki gorak osećaj - valjda pretpostavljate da će i drugima toliko mnogo da se svidi, a to nije tako - ukusi su različiti. Baš sam se baš iscimao oko ovog izdanja - pravio i rekapitulacije, pa onda slušao do besvesti pesme ne bi li ih što bolje rangirao - da ponovo pogledam tu listu možda bih opet pomerao neke pozicije; drago mi je što je ovo zaista ispalo jedno sjajno izdanje - čestitke Milošu i Veroniki (ipak su oni ovo zajedničkim snagama izgurali), i naravno Tetsujinu - mojih 10 poena. Kako se opasno približava Evrovizija ja ću preskočiti sledeće izdanje, verovatno i još par, a nakon toga ću videti. Ovo što je Niko negde napisao - najveći problem jeste preslušati sve te pesme i oceniti ih - pesma za slanje se uvek nađe. Svima puno sreće u takmičenju!
 
Nekoliko rusofila što znam je zaraženo pesmom što sam slao na FSC. Propo hit ovde. Al' čuo sam da su neki se zarazili pa digli ocenu u glasanju.
 
U tu grupu mogu sebe da ubacim. Mislim, dopala mi se u pf-u (imala je ocenu 9, ali samo 1p), ali je bila jaka konkurencija, dok mi je u finalu nekako kliknula i samo odskocilo do visokih 7p. Svidja mi se kako igraju i dok tako slusam i gledam, mnogo mi je simpaticnije. U prilog tome ide sto su 4-5 odlicnih pesama ispale.
 
Back
Top