242. FSC - Samoglasnici

U koliko sati želite početak velikog finala?


  • Total voters
    22
  • Poll closed .
Cestitke sparkle na ubedljivoj pobedi, Poky na maestralnoj organizaciji, a sad da se objasnimo kako i zasto Angellina zadnje mesto u PF, a Ofenbach, Amir i Il Volo nisu u finalu?!
 
Uh cestitke sparkle i etici na odlicnim pesmama *naravno sparkle na pobedi!!! Po mom misljenju prejako izdanje, top 10 je ogroman uspeh, hvala svima koji su podrzali Wonderland.

I naravno svaka cast Pokahontasu koji je animirao svo vreme da tema bude ovoliko aktivna. Uzivao sam!
 
Inace, jedna zanimljivost. AviVA je planirana da bude poslata na VS izdanju koje sam organizovao prosle godine, ali nazalost, zapalo mi je da saljem muskog izvodjaca.
 
A super me je Joji predstavljao na domacinskom terenu i obozavam pesmu, ali AViVA je AViVA. A i Jojieva pesma boli 🥺
 
Cestitke sparkle na ubedljivoj pobedi, Poky na maestralnoj organizaciji, a sad da se objasnimo kako i zasto Angellina zadnje mesto u PF, a Ofenbach, Amir i Il Volo nisu u finalu?!

Što se Il Vola tiče, bolji mi je (i draži mnogo) original pesme što sam napisala i pri slanju glasova u polufinalu. :D Amir, po meni barem ima i boljih pesama, tako da je mogao, a i nije morao da prođe.

Da se vratim na ostalo.
Čestitke sparkle na pobedi, od mene nažalost oba puta 0, ok je pesma, ali mi nije bila za poene u ovoj konkurenciji. Takođe, pohvale Pokahontasu na veoma dobroj i interesantnoj debitantskoj organizaciji, sve je bilo super. Što se ostatka rezultata tiče, prilično sam zadovoljna, gotovo sve pesme za koje sam glasala su barem u TOP15, osim one (Anastasios) kojoj sam dala najviši broj poena, što mi, u neku ruku i jeste i nije očekivano, ali jednostavno sam morala da dam 12. :giggle:
Što se mog učešća tiče, prvobitno sam razmišljala da šaljem nešto drugo, ali kako sam videla da je to slovo dosta zastupljeno, odlučila sam da idem ipak na originalniju ideju, tako da se iskreno i nisam potresla preterano ispadanjem, iako, kako napisah na kraju polufinala, nisam baš očekivala da budem poslednja. Hvala etica, Filhy, Marko, Boxy, Choda i sparkle na dva puta po 5, dva puta po 4 i po jednom 3,odnosno 1 poenu.

Što se printscreenova tiče, udarila me nešto kreativnost (možda sam i malo dobre volje, šta znam) pa sam rešila da malo promenim.

Odluku će doneti tri najbrža forumaša/forumašice koji ostave post u kome će napisati po jedan par forumaša. Prvi par će se odnositi na prijave, drugi na glasove u polufinalu, a treći na glasove u finalu.

Glasove i prijavu organizatora ću postaviti u mom sledećem postu.
 
Naravno da ne. :p:LOL:

Izgleda baš i nema zainteresovanih..:ROFLMAO:
 
Last edited:
Napisana su već tri posta.
Da i objedinimo.. Znači prijave: Shum, liberta, glasovi u pf: MilosFB i Bebi i glasovi u finalu: rintintin, Mrm.

Evo i prijave i glasova organizatora..





 
Back
Top