243. FSC - Molim te budi Bebi!

Poštovani, do kog vremena želite da traju prijave za FSC u subotu?


  • Total voters
    29
  • Poll closed .
Ko danas pogodi najviše država iz kojih su ESC izvođači koji se pojavljuju na ovom FSC-u dobija priliku da bira svoj redosled nastupanja u polufinalu sutra. Hintovi su:

01: Agrikultura
02: Rumba bum bum bum bum
03: Nema more
04: Ima more
05: Nemam kompnenu granicu
06: Sauna
1. Ukrajina
2. Španija
3. Srbija :(
4. Hrvatska lol
5. Australija
5. Suomi (Finska)
 
iiiiii zvanično je Leo Cezar pobednik, može da bira svoj omiljeni broj u privatnoj poruci :D Odgovori su:

01: Agrikultura - Belorusija
02: Rumba bum bum bum bum - Španija
03: Nema more - Srbija
04: Ima more - Švedska
05: Nemam kompnenu granicu - Island
06: Sauna - Finska

Čestitke!
gde ga bre već završi💀💀💀
 
Ko danas pogodi najviše država iz kojih su ESC izvođači koji se pojavljuju na ovom FSC-u dobija priliku da bira svoj redosled nastupanja u polufinalu sutra. Hintovi su:

01: Agrikultura
02: Rumba bum bum bum bum
03: Nema more
04: Ima more
05: Nemam kompnenu granicu
06: Sauna
1. Holandija
2. Kuba
3. Srbija
4. Hrvatska
5. Island
6. Finska

Edit: pihhh, zakasnih 🫤
 
iiiiii zvanično je Leo Cezar pobednik, može da bira svoj omiljeni broj u privatnoj poruci :D Odgovori su:

01: Agrikultura - Belorusija
02: Rumba bum bum bum bum - Španija
03: Nema more - Srbija
04: Ima more - Švedska
05: Nemam kompnenu granicu - Island
06: Sauna - Finska

Čestitke!
🥰🥰🥰
 
Ma ovo je bio brzinski kviz jaoooj xD
Nema veze, smislićemo za finale još nešto. Poksy mi na prošlom izdanju dao ideju.
 
Bili ste zabrinuti za narednog domaćina nakon hajpa sa prošlog FSC-a, mi mislimo da hendlujemo sav ovaj pritisak koji je pao na nas.
 
Sreća pa mi imamo relaks metode :ROFLMAO:

Čitanje tarota kod Olgice je prošlo super, iako je došlo samo 10 predstavnika. Ostali su se garant malo poplašili od sudbine.

Btw, konkretno danas od kad smo se probudili niko nije poslao prijavu. Sutra očekujemo poslednje učesnike.
 
Obično kad bude nekoliko vezanih hajp izdanja sledi samo finale s 24 pesme.
 
Uvek se svi pitamo ko će prvi postaviti to čuveno pitanje kad će nova tema. :LOL:
 
Pa prošle godine je isto najveći hajp bio preko leta, a nekad je bilo preko jeseni. Promenilo se nekako.
 
Back
Top