244. FSC | 3. jFSC | Tražimo novu zvezdu!

245. where are you?

Tuesday Morning Waiting GIF by RainToMe
 
Uvek ili nema pobednika ili Ivane

Imam i ja svoj život, nisam na dugme pa da se pojavljujem kad vi to hoćete.:rolleyes::unsure::sneaky:

Uostalom, ne znam ni da li je data dozvola za otvaranje nove teme, pa je svakako ne biste odmah dobili čak i da sam bila prisutna.

EDIT: Organizaciju 245. FSC-a je dobio Stefan28.
 
Lepo, lepo sad novi organizator moze sam da podigne hajp tako sto ce nam reci kad otvara temu
 
Filhyp B. iz Novoga Sada vam se zahvaljuje na poenima redosledom prema zasluzi: Zeleni :love:, Majsta, Micky, Bebi, Pokahontas, Marko, Libertà, Stefan, Šum i Niko.
Gledam iskošenu tabelu (u kojoj sam zaglavlje morao da rotiram pod 90 stepeni kako bih nešto video) kako sam samog sebe sabotirao! 😂 12, 10 i 7 poena sam dao pesmama tik iznad crte sa maksimalno 4 poena više od mene. Doduše JVKE je bio direktni finalista, pa nije imalo uticaja.

Čestitke Shum! Drago mi je da si pobedio. 👏 Nessa mi je nekako od starta delovala kao jedna od glavnih favoritkinja za pobedu i to je mojih 4 poena.
Drago mi je da je mojih 12 poena otišlo Milošu-S! :love: Ali nadao sam se da Carla može u sam vrh.
Takođe, nisam zadovoljan da je masa odličnih pesama završila tako nisko! :( Očekivao sam da JVKE bude dosta bolje plasiran (Stefan28 je po ko zna koji put u poslednje vreme u mom top 3). Isto je domaćica Lena baš loše plasirana (bravo Poky na odabiru), a bravo i Labi za odličnu mélancolie pesmu!

Bravo zaista Petre za standardno odličnu organizaciju i čestitke pre svega za temu koja se ispostavila odličnom - Nessa Barrett, Carla Lazzari, Lenni Kim, IBE, Lahra i mnogi drugi su već dovoljan razlog da se ovakva FSC otkrića mogu smatrati značajnim, a vreme je tek pred njima! Drago mi je da sam bio u grupi prosvetnih radnika u finalnom glasanju - nisam to, ali kažu da sam mogao da budem i da mi to ide. :D
Jedino je šteta ovaj put što dosta forumaša nije uspelo da izglasa na vreme, kako u polufinalu, tako u finalu.

Da li će naredna tema biti neko rok 2 izdanje?! :D🤟😻
 
Back
Top