244. FSC | 3. jFSC | Tražimo novu zvezdu!

Tabelu bi trebalo da možeš da otvoriš i preko telefona. Ali od većih poena, 10p si dobio od Stoleta, Boxya i Replaya.
 
Pa u svakom slučaju si Nika iskulirao. 😂

PS: "Veći" poeni nisu isto što i "top" poeni. ;)
 
Znači poslednjih nekoliko dana ne prestajem da slušam Haramata. :D Jeste mi bila u top 10 u finalu, pa se nisam mnogo ogrešio, ali sad ovako van takmičenja mi baš legla pesma. Bravo, @Majsta94! Pesma kao pisana za ESC.
 
Cestitam Shumu na prvoj pobedi i lepo je videti da mi neka odlicna pesma pobedi (za promenu). U ovoj konkurenciji 5p poena od mene. Cestitke i Petru na zasita odlicnoj organizaciji. Lepo.
Ocekivano sam prosao dobro kod publike, ostali sramite se (sem pojedinaca). A ovde mozete videti koja je pesma postala hit u Petrastanu nakon FSC-a.

Hvala na poenima za kpop i u sustini sam dobio poene od onih koji sam ocekivao. Nakon neuspelih pokusaja da se nadje pesma, okrenuo sam se kpop-u jer tamo su uglavnom mladi. Od kpop teme (zahvaljujuci McSteamy) vise sam obratio i na ovaj zanr. Ali i tamo je bilo tesko naci, jer uglavnom su grupe i uvek bude bar jedan clan koji je stariji. Naleteo sam se na ovu pesmu i privukla mi je paznju. Na kraju mi se bas dopala i drago mi je da sam poslao i da je usla u finale (i nije poslednja).
Inace, ovaj zanr sam posvetio Erin Navan (posto nisam siguran da bi joj se pesma bas dopala), posto znam da je volela.
A posebno hvala Vaxu sto nije glasao, jer bez njega ne bih se nasao u finale. A mozda i bi, ko zna. A opet sam ljut na njega, jer mi je 12p izvisila.

U svakom slucaju, bilo mi je ovo jedno bas dobro izdanje.
 
Znači poslednjih nekoliko dana ne prestajem da slušam Haramata. :D Jeste mi bila u top 10 u finalu, pa se nisam mnogo ogrešio, ali sad ovako van takmičenja mi baš legla pesma. Bravo, @Majsta94! Pesma kao pisana za ESC.
Ma odlična!

Tačno bi bila odlična i za ESC, greota što nije ni probala sa tim (a ne bi to ni izabrali vjrv)
 
Tako je. Volim kad je gledano, a kad nije ne dotiče me uopšte. :D
 
A i koliko vidim ova tema ima više pregleda od nekoliko ove godine, molim vas da ne plasirate lažne vesti ovde.
 
Petre ti odlično praviš ove jESC teme. Trebalo bi da češće da ih organizuješ. Našao sam pesmetinu... izvođač 2006. godine.
 
Back
Top