246. FSC - Zodiac!

između S10 i Barbare Gjon's Tears, levo od S10 Il Volo, tu su onaj par iz San Marina iz 2015. i Nevena Božović. Sve na svom jeziku...
jao sad sam provalio da su sve balade / polubalade osim Go_A, mada moguće da to nije Katarina.

Daj bože da je ovo prvo onda...
 
Ja samo jednog esc izvođača imam na listi i tu pesmu baš jako želim da pošaljem, ali ako bude bilo neko dodatno pravilo kontam da neću moći da šaljem :(
 
TOP 5 postova po Ha-Ha reakcijama:

1. mesto Bebi - 22
Tema: Pesma za Evroviziju 2023: Polufinale i finale

View attachment 8530

2. mesto Endrega - 20
Tema: 246. FSC - Zodiac!

View attachment 8531

3. mesto Regulus - 18
Tema: Pesma za Evroviziju 2023: Polufinale i finale

View attachment 8532

4. mesto Regulus - 17
Tema: ESC 2023 – Liverpul, Ujedinjeno Kraljevstvo: opšte, arena, grafika, scena

View attachment 8533

5. mesto EvilSmile - 17
Tema: Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

View attachment 8534
maxresdefault-1605111824.jpg

vidi mamaaa, upao sam u top 5 postova na forumu sa najviše hahača!!!
 
Čestitke Stefixu na pobedi, rekoh već da mi je posebno drago što je prva pobeda u pitanju, mada sa izvođačem koga ne slušam baš toliko često, iako mi se ova pesma dopala i zavredila 8 poena sa moje strane. Uz to, pobeda je još impresivnija kada se uzme u obzir ostvareni broj poena koji je, uz to postao novi rekord, računajući oba foruma (dosadašnji je bio 227 poena koliko je ostvarila Veronica sa Lily Alen i pesmom Not fair na 24. FSC-u.

Pohvale i Stoletu na sjajnoj organizaciji, mada smo, u neku ruku i navikli na to da kod njega bude sve perfektno odrađeno, a tako je bilo i ovog puta. Uz to i veoma dobar izbor pesme, 6 poena u oba slučaja, više jednostavno nije moglo u ovoj konkurenciji. Takođe, želela bih i javno da mu se zahvalim na pomoći oko izbora predloga, s obzirom da mi se, pri kraju prijava desila jedna situacija (o kojoj ne bih javno) koja je, da mi on nije pomogao mogla da me natera da preskočim izdanje silom prilika. Hvala još jednom. :) Hvala svima na glasovima za Cher, nekako sam osećala da bih ja mogla biti ta koja sam se provukla u finale sa 10. mesta - Mickyju na 12 (8 u finalu), Maloj, Replayu i Stormu (8 u finalu) na tri "desetke", Majsti na 12 poena u finalu, kao i svima ostalima na srednjim i sitnijim poenima. Rezultati takođe veoma dobri, jedino je Dotter mogla u TOP10 barem, pesma mi baš ima neki vibe "Little Tot" koju takođe mnogo volim.

Printscreenovi: prijave: Ivana, Lignjoslav; glasovi - polufinale: MarkoH, Replay; glasovi - finale: sparkle, Endrega.








 
Uz to, pobeda je još impresivnija kada se uzme u obzir ostvareni broj poena koji je, uz to postao novi rekord, računajući oba foruma (dosadašnji je bio 227 poena koliko je ostvarila Veronica sa Lily Alen i pesmom Not fair na 24. FSC-u.
Omg ja ušao u istoriju 🥹 ❤️
Prvo pa muško! Ova pobeda sada ima jako poseban značaj ❤️😄
 
Sinoc odgledao reprizu vracajuci se s posla.
Cestitke Stefixu na prvoj i ubedljivoj pobedi. Meni njena najbolja pesma, kao sto sam i pisao. Bravo. 👏

Stole cestitke na organizaciji. Bilo je odlicno. Ne samo vizuelno nego uopsteno sve. Bravo.👏 I nadam se da ona izjava da neces vise organizovati samo trenutna reakcija i da je to sad vec proslost.

Meni je najveci hit bio kako su se vecina uplasila kada su videli da je Endrega poslao Ziana i da bi mogao da pobedi. 😂

Hvala malobrojnim glasacima na: 8p cinque (prijatno iznenadjenje), Mrm (nista manje nisam ni ocekivao); 6p Filhy (van TOP 5 bi bila katastrofa); 4p Tetsujin i 1p Endrega (ocekivao sam bilo koji poen). Hvala i onima kojima se dopala pesma iz suprotnog pf-a, a ima vas vise od 1. pf-a.

Drago mi je da je moj favorit Kemal uspeo da dogura do TOP 10. Eto i Leo je usao u TOP 10 uprkos tome sto mi se dopada pesma😱.
 
Ne mogu da verujem da su to izjavljivali za Endregu čim su videli iza koje pesme stoji i da ima šansu za pobedu. Ne razumem zaista, kakav god da je nema potrebe tako se ophoditi prema njemu, vrlo neprijatno.
 
Ja sam rekao da mi je pesma za lobanju, a to sam naveo i u dva navrata na slušanju bez da sam znao ko je poslao. Da ne bude da sada svi upadnemo u isti koš.
 
Neka se izjasne ti ljudi koji su to govorili da im mi ne budemo advokati, ali ja msm da su se svi zezali, čak i onaj najtoksičniji. :D Valjda je i ono "Samo da ne pobedi Leo" što čitamo svakog izdanja isto šala.
 
Ma joj. Ne treba sad praviti frku, sprdnju.
Samo mi je to bilo upecatljivo dok sam sinoc gledao reprizu.

A verujem da je bila zezancija, fora, jer niko nije ocekivao da ce Endrega poslati tako nesto; Ziana "nemusti jezik".
 
Ja sam isto kontao da su se zezali, a i dalje to mislim osim , naravno, za Nika MKD, al on je ispričana priča odavno.
Ko se nije zezao nego stvarno tako i razmišlja ...pa... ne bio mu u koži. Taj je sam sebi najveći neprijatelj.
 
Tako je. Meni je generalno ovaj FSC bio zabavan, zanimljiv iako nisam bio aktivan i ucesnik istog.
 
Meni je svejedno ko je poslao Ziana. To je meni omiljena pesma na izdanju i ja sam zahvalan što ju je Endrega poslao. 12 ko vrata. I to nije bila bilo kakva konkurencija, zaista mi je bilo teško da sastavim poene, ali sam za 12 znao kome ide.

I da fsc nije anoniman i da znamo ko šta šalje, i dalje bi 12 išlo za Ziana.
 
Tek sad sam pogledao excel tabelu. Hvala @etica na 12 poena, @Djole89 na 10, @Marko i @Regulus na 6, @sparkle na 3, @dodo na 2 i @whisky na 1p. :love:
Mnogo mi je drago što sam ovu pesmu slao, na Spotify ima samo neka remix verzija, koja isto tako nije loša, ali svejedno se tamo zvanično vodi kao Christian Falk, Jevetta Steele, pa onda ni ne bi odgovarala uslovima FSC - jer su samo solo izvođači dolazili u obzir.

 
Nisam bio ozbiljan kad sam rekao da mi se zgadila pesma, ali sam opet bio u fazonu evo ga salje nesto sto ne slusa zbog rezultata. E kad je poceo da se*e med oko toga koliko voli pesmu onda sam bio u fazonu ok, neka mu.
 
Back
Top