247. FSC - Eurovision Language Diversity

Plašim se da se pomalo gubi neizvesnost koju sam priželjkivao, nešto kao 2003. ali videćemo, još ima dosta ljudi da glasa. :(
 
Last edited:
Haha, gde nam je sad zmija bojkotara da zavede red? 😂
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Umesto što se otvara Narodno poselo, bolje da imamo paralelno takmičenje sa FSC-om gde ćemo biti evropske države i igrati po pravilima ovog FSC-a.

Bez jezičkog pravila, ofc.
Upravo o ovome sam i ja jučer razmišljao. 😳 Kao "SSC je passe, bolje da zauzmemo države i igramo"
 
Upravo o ovome sam i ja jučer razmišljao. 😳 Kao "SSC je passe, bolje da zauzmemo države i igramo"
I kako ne bi bilo otmačine oko država, mogli bismo da se menjamo na godinu dana ili tako nešto. I u realnom životu HoDs nisu zauvek HoD hehe
 
To je kul, ali Srbija ne bi izlazila iz top 5.
Upravo to.

Meni nije problem nikad bio da srpsku pesmu ostavim i bez poena ili dam poene u zavisnosti kako mi se dopada u odnosu na ostale. Mislim na ono esc glasanje gde vidno Srbija dobija top ocene jer je Srbija.
 
I kako ne bi bilo otmačine oko država, mogli bismo da se menjamo na godinu dana ili tako nešto. I u realnom životu HoDs nisu zauvek HoD hehe
Ili da forumaši dijele neku državu pa jedno izdanje bira jedan, drugo drugi. Ko emiteri u Belgiji/Rusiji za ESC 😃

Ontopic: jedva čekam rezultate!!
 
Pa ne mora da znači, zavisi ko je HoD i kakve pesme šalje. Ako budu bile pesme tipa Ivana Boom, ne verujem da bi uvek bilo visoko toliko.
 
Umesto što se otvara Narodno poselo, bolje da imamo paralelno takmičenje sa FSC-om gde ćemo biti evropske države i igrati po pravilima ovog FSC-a.

Bez jezičkog pravila, ofc.
Je l' mogu ja da budem doživotni organizator toga??? :love::love::love:

tokyojns.gif
 
Glasam popodne kada napravim drugu pauzu od učenja, jako je finale dosta. Sinoć nisam mogao da prisustvujem na slušanju ali neću čekati 00 😁
 
ali je takođe konstantovano da je od svih 6 pobednika ona najpobedističnija
Od strane 4-5 forumaša*
Po meni ništa posebno, ali nemam ništa protiv i da pobedi .. moji glasovi poslati pre sinoćnog slušamo, ali ima još dosta ljudi da glasaju gde bi možda ovaj hajp prerastao u bojkot xD
 
Nema bojkota na ovom izdanju, to su pokazali još pf rezultati.
 
Ukusi su različiti, mojih 4 najboljih pesama celog izdanja iz mog top 5 nisu u finalu
 
Šaljerm i ja podsetnik organizatzoru da sam svoje glasove poslao još u petak :D
 
Back
Top