247. FSC - Eurovision Language Diversity

Ma Rusija je odlicna pesma to isto može biti dobro plasirano.
BaŔ je dobro finale, mislim da bi mi sad redosled malo drugačiji bio nego kad sam slao listu al jbg takve su okolnosti.
 
Glasove pristigle tokom danaÅ”njeg dana joÅ” uvek nisam upisao, samo neka ne odmakne neko previÅ”e iznad drugoplasiranog. šŸ™
 
Hahaha, veoma niskoplasiran Džanum. šŸ¤£ kao da je imala Å”anse pored Popular Monstera, dobro je da je polufinale prvo proÅ”la kako je teklo glasanje.
 
Tijana vam je u odlasku poručila, Ŕto ste joj Reset onako srozali u finalu:

"Samo da znate da viŔe ne boli!" Kiss

images
 
Pokidali smo fag parade! šŸ˜

Ali DuŔka ahahaahaha
 
Je l' mi konačno opraÅ”taÅ” ekzekuciju patuljka? šŸ¤— Mnogo sam se pomučio noćas oko tvojih pesama na Å”ampionatu, jedva sam glasao nekako. šŸ˜„

Glasovi 26-oro forumaÅ”a upisani - tesno je da tesnije ne može da bude... videćemo kako će ići do kraja, ali mislim da je ok da 26 ide ono, pojedinačni glasovi, pa ostatak može televote. Ali da ne ureknem, joÅ” je rano....
 
Je l' mi konačno opraÅ”taÅ” ekzekuciju patuljka? šŸ¤— Mnogo sam se pomučio noćas oko tvojih pesama na Å”ampionatu, jedva sam glasao nekako. šŸ˜„
OpraÅ”tamo, ali ne zaboravljamo šŸ˜† Å to, jel su toliko loÅ”e? šŸ˜
 
Naprotiv, predobre, nisam očekivao da ću ovako na kraju da se namučim, kao ono... laganica, ne glasam za dva učesnika, kad ono...
 
Predpostavljam da planiras da napises nesto i na kraju izdanja, ali pitacu svakako, zasto insistiras da je ovo tvoja zadnja organizacija ikada?
 
Zato Å”to je ovo preveliki napor za mene, opteretim se previÅ”e nepotrebno i premorim. Mada sad kad pogledam onaj klip najavu - nekako mi malo bzvz sad - opraÅ”tanje... ispraviću ga nekim drugim natpisom. A i da ne bude, rekla pa porekla. :ROFLMAO:
 
Nadam se da ces prestati da na sebe stavljas taj pritisak, mislim ocigledno je tebi zabavno da radis sva ta videa ali kad se toliko napuni za 20 dana i 3 priredbe, a zadnje dve moras da spremis kroz par sati onda je bas overwhelming, mora se to nekako izbalansirati. Ali ne mora toliko definitivno da se bilo sta kaze i ja kad sam se 2019 oddalecio za foruma, mislio sam da nikad vise necu da se vratim pa eto, ipak jesam.
 
Back
Top