247. FSC - Eurovision Language Diversity

Trejler za finale je ispravljen, ipak treba nekad poslušati i tuđu sugestiju; primetili ste verovatno da u pozadini ide instrumental pobedničke pesme sa prošlog FSC-a.
 
Dok traju poslednji sati glasanja, ChatGPT nas obaveštava da najveće šanse za pobedu ipak ima Italija.

Based on the provided criteria and preferences, here's the ranking of the songs from the highest to lowest chance of winning the contest:

1. 🇮🇹 Madame - LA FESTA DELLA CRUDA VERITÀ
2. 🇦🇺 Charley - Worst Taste in Girls
3. 🇷🇴 Spike - Lume
4. 🇮🇪 Walking On Cars - Monster
5. 🇧🇬 Diona - Filmarka
6. 🇷🇸 Marko Louis - DUDE
7. 🇬🇷 Dimitris Tatarakis - Jasmine
8. 🇵🇹 Nininho Vaz Maia - Bebé
9. 🇸🇲 Mosaico - Splendido Splendente
10. 🇲🇩 The Motans - August
11. 🇸🇮 AKA Neomi - Bakhantka
12. 🇨🇾 Charis Savva - Λένε Λένε (Léne Léne)
13. 🇳🇱 FLEMMING - Amsterdam
14. 🇹🇷 Sarp İkiler - Acı Biber
15. 🇸🇰 Nia - Nechám Íst
16. 🇬🇪 Zviad Bekauri - ამ ღამეს | Am Ghames
17. 🇦🇩 Els Catares- Fins que arribi l’aba
18. 🇵🇱 The Dumplings - RAJ
19. 🇷🇺 VADÁ - Бирюзовая
20. 🇲🇨 Nour - Premier amour
21. 🇮🇱 Miri Mesika - אוקיינוס (Ocean)

Please remember that this ranking is based on the hypothetical preferences and criteria given, and actual results in a contest can be influenced by many factors beyond these preferences.
 
Umirem jer je zakopao Monako, a tek što mi je smešno za Izrael nakon sinoćnjih komentara da pesma ne postoji. 🤣
 
Jel sve isto uneto kao i za polufinale?
Jer Grčka je bila na nekom 17. mestu u polifinalu a sada na 7.
 
Popeo se na listi jer je u finalu bio bolji. :D Rekao sam mu da rangira po istim kriterijumima, da.
 
Boxy alal ti vera za trud i organizaciju. Videi i tvoje zalaganje je besprekorno. Možda si u top 4 organizatora po mom mišljenju pored @Stole @Pokahontas @Stefan28 da se niko drugi ne uvredi. Idem da glasam da me ne odrobijaš ali ispitni rok zove 😂 ne zameri! Idem da vidim koliko ću da se mučim u krčkanju glasova jako je finale! Inače kako mi hvalite pesmu, plašim se da ne flopnem. Od Ciana i prelepe balade sa horom nisam imao dobar rezultat. Od tad jadara i bedara 😂 NEW FSC LIBERTA ERA IS COMING...

Bebi zašto lobanjaš? Ostavi sujetu po strani i uživaj sa udvaračima u Turskoj..
 
Last edited by a moderator:
Upravo glasah 🙏

I ja sam izdvojio 11 pjesama za bodove, tako da jednu sam morao izbacit nažalost, ali šta je tu je, idemo dalje, nema vremena za tugovanje.
Pjesma koja je dobila 1 bod, bi na većini izdanja dobila tipa 7 ili 8, tako da top 10 mi je stvarno prejak, bravo za vas 👏

Ja se nadam da ću se sa svojom pjesmom ovoga puta upisat na LU, pošto stvarno dugo nisam, bilo bi vrijeme, pa makar i 1 bod 🤞
 
Bila je idealna prilika da ti je lupim, jer ti realno nikad nisam lupio. 🥰😂
suzana-mancic-serbian-actress.gif

Nek si lupnuo.. Nego lupaš li nešto na moru?
 
Ma Head of Delegation - onaj sastanak šefica delegacija u Aquarius Theatre, Suzy bi bila odličan izbor za tebe. Već par puta postavljaš njene gifove.
 
Back
Top