247. FSC - Eurovision Language Diversity

Ako vam se ne dopada možete promeniti ime države! Mi smo samo bili veoma inspirisani vama u datom trenutku! :love:
 
Pozdrav iz moje drzave (Crna Gora). Glasovi su direktno stigli iz CG. (Koja slucajnost da po drugi put dobijem CG, a ovaj put sam bas u CG.)

Cestitam Niko na tesnoj pobedi. 👍 Meni je bila medju boljim pesmama i prvi put sam je sad cuo. Odlican izbor.
U sustini, za pobedu su se borile pesme koje su mi bile u vrhu, sto je prava retkost.
Najbolja pesma mi je bila iz Monaka i prizeljkivao sam tu drzavu.

Jedino sto mi je bas nisko Holandija. Bas mi se dopala, a kad vidim ko je poslao, prijatno iznenadjenje. 👍

Boxy, sta reci osim da je bilo vise nego odlicno. S obzirom da sam vec upoznat sa tvojom organizacijom i sta mogu ocekivati, ovo je bilo vise od ocekivano. Nadam se da necemo dugo cekati na tvoju sledecu organizaciju.
Apelujem da u pravilniku stoji da organizator bude direktni finalista. Hvala u napred.👍
Drago mi je sto cemo na sledecem FSC-u videti organizatora u finalu.

I za kraj Sako Polumenta i ja da se zahvalimo na 7p Leu Cezaru i Kakashi, kao i liberti i Milos-S na 3p. Divni ste. 😊
 
Inace, ovo mi je 3. put zaredom da sam zavrsio na pretposlednjem mestu u pf-u. Dok mi je prethodna dva puta bilo krivo, ovaj put nije i na neki nacin ocekivano. Ovo je bio neki pop narodnjak, nesto sto se ne cuje na FSC, ali je meni privuklo paznju. Pesma je pisana po istinitom dogadjaju i u planu je da se pojavi nastavak pesme, gde bi se opisalo kakav je zivot sada te devojke, isto onako kako jeste. Sa sretnim zavrsetkom.
 
Cestitke Niko na pobedi, od mene 8 poena. Svakako jedna od najboljih pesama na izdanju i zasluzena pobeda.

Hvala malobrojnim dusama koje su glasale za Island :ROFLMAO: Znao sam sta me ceka cim sam video kakve su opcije za Island. Nazalost, nista mi nije odgovaralo pa sam bio u fazonu "kad vec nikakvih opcija nema, onda makar da se zabavim". A zakon velikih brojeva nalaze da ako se ucestvuje dovoljno dugo, jednom mora i da se zavrsi poslednji. I to je za ljude :)

U svakom slucaju, svaka cast i sve pohvale @Boxy na jos jednom fenomenalno odradjenom FSC-u. Bila je uzivancija biti deo istog i jedva cekam tvoju sledecu organizaciju ❤️
 
Evo i kompletnih klipova u FULL HD 60FPS (nisam stigao ranije, bio sam odsutan):

Proglašenje finalista:



Glasanje u finalu:


i odjavne špice, kako se kod nas kaže (engleski Credits ili ruski Титры -kao i Jony-jeva pesma koju sam slao na ruski FSC ❤️❤️❤️).


Time je kompletirana YT plejlista sa svim klipovima, najavama, rekapitulacijama, paradom zastava, Red Carpetom... nalazi se inače i u trećem postu, ali evo linka i ovde još jednom.

 
Prva dva linka piše da je video privatan!
Hoću sve da pogledam! :love:
 
@Boxy da li mi se čini da ti je u odjavnoj špici instrumental Mikijeve pesme iz Andore :ad: Els Catarres, ili je samo slična muzika?
 
Back
Top