247. FSC - Eurovision Language Diversity

Osećam se jako čudno kada skontam da svi imate neku vašu listu pesama koje čuvate u šteku za FSC jer ja to nemam. Ja bukvalno dobijem zadatak ili vidim temu i bacim se u potragu 😂

Nisi jedini, ne brini se. :D
 
znatno olakšava, kasnije ti bude krivo što nisi poslao neku pesmu samo zato što se nisi setio u trenutku
Iskreno, bilo mi je krivo za Chinchillu sa prethodnog izdanja jer se tom pesmom nemormalno drogiram u poslednje vreme, ali kada sam video kako je prošla ni najmanje mi nije bilo žao 😂
 
Nasla sam ekstra pesmu, ali nije na maternjem jeziku zemlje. 😟 Ali, zato cu da je slusam do besvesti. :love:
Pocetak traganja obecava... :D
 
Za divno čudo našao sam pesmu i izvođača

Videću sutra bistrije glave jel to to ili da još idem u lov
 
Kao zadovoljan sam, al imam utisak da ću omanuti u nečemu.
 
Fino sam se ukanalio izvučenim zadatkom i imam osećaj da biram pesmu sa kojom ću da ispadnem. Ali predaja nije opcija jer je tema vrh i želim da ispoštujem Boxya kao organizatora. Do slušanjaaaa!
 
Zanimljivu sam zemlju dobio, moglo je i gore, a i mnogo bolje 🤣
Osecanja su bila toplo hladno sa pesmama koje dolaze iz ove zemlje ili top ili totalni flop kod mene.
 
Kao našao sam nešto što mi se baš sviđa i ne znam da li da pratim taj osećaj. Da li tražiti dublje ili držati se prvog osećaja?
Hmm, poslednjih par puta pratio sam osećaj vrv treba nastaviti u tom pravcu.
 
Tako dobru pesmu sam našao i onda iskopam da je neka kolaboracija sa dj-em. 🥵
Da li se recimo to toleriše? Pošto nije duet, jedan vokal se čuje. 🫨
 
Kako je moglo biti, zapravo je dobro. :) Naćiću nešto, iako mi se čini da će trebati poprilično truda.
 
Back
Top