247. FSC - Eurovision Language Diversity

Ne znam šta lobanjate sad? Austrija i Švajcarska na nemačkom imaju rep, folk, šlager, to je uglavnom sve očajčina. Skandinavcima sve što valja je uglavnom na engleskom, oni kao da nemaju maternji. Ono šta sam čuo na maternjim jezicima tamo je uglavnom bio jako loš pop. Tu je izuzetak Finska koja zaista kida na finskom. To je iz nekog mog iskustva, a vi ako imate drugačije slobodno podelite da čujemo.

I da, od mađarske muzike ono što sam čuo je... patos.
 
Za Austriju i Švicarsku u principu i jest tako, za Skandinaviju i ne toliko, imaju odličnih pjesama na materinjem. Ono što mi je palo na pamet od pjesama koje sam slao na FSC:


 
Ladno si zaboravio svoju najbolju pesmu - Darin Tvilingen
 
Slao sam i ja Bjornskova sa Vi er helte, ali to je baš, baš teško naći. Pa Dansku niste hteli da šaljete ni na ENG na BSC izdanju, oni su propali načisto.
 
Dobijam anksioznost dok citam ovo a cekam zadatak. Znaci samo ne srednja Evropa 🙏
 
Ne znam šta lobanjate sad? Austrija i Švajcarska na nemačkom imaju rep, folk, šlager, to je uglavnom sve očajčina. Skandinavcima sve što valja je uglavnom na engleskom, oni kao da nemaju maternji. Ono šta sam čuo na maternjim jezicima tamo je uglavnom bio jako loš pop. Tu je izuzetak Finska koja zaista kida na finskom. To je iz nekog mog iskustva, a vi ako imate drugačije slobodno podelite da čujemo.

I da, od mađarske muzike ono što sam čuo je... patos.
Lobanjam jer se ne slažem, ne kmeči odma
 
Predlažem da se donese sledeće REŠENJE:

Obavezuje se svaki forumaš koji dadne lobanju da u posebnom prozorčiću naznači razlog za tu reakciju. Kao sto smo imali dok smo mogli da brišemo postove. Onda kad se uđe u reakcije, ispod svake lobanje da piše koji je bio razlog davanja iste.
 
Back
Top