247. FSC - Eurovision Language Diversity

Prijavio se i Petarstan upravo. Odlučili smo da ne gađamo rezultat i LU, već vaše duše!
 
Bebilend je prelomio što se tiče izbora, slušali smo ipak svoje srce i dušu na kraju jer poslednjih par izdanja srce i duša su na ceni.
 
Nije mi toliko loš zadatak tako da mi je glupo da se žalim imajući u vidu šta su neki drugi forumaši sigurno izvukli, međutim lično ne slušam muziku iz te države, te mi je malo bedak da šaljem nešto što inače ne slušam. Imam utisak da bi se neki od vas znatno bolje snašli sa mojim zadatkom i pokidali, a ja ću protraćiti solidan zadatak na još jedno turističko prisustvo na FSC-u 😂

Nemam konkretnu pesmu na umu (mada imam nešto pripremljeno ukoliko ništa drugo ne nađem), tako da od večeras kreće potraga 👏🏻
 
Samo da kažem da je za pronalaženje mog predloga najzaslužniji Spotify, znači hvala bogu na plejlistama tamo 🙏
 
Evo poslao sam i pesmu..
Teško će vrv ići sa ovim, nije takmičarski baš, ali nema veze.. Ko ga *ebe, nek ide Placebo.. 🤭
 
Nije mi toliko loš zadatak tako da mi je glupo da se žalim imajući u vidu šta su neki drugi forumaši sigurno izvukli, međutim lično ne slušam muziku iz te države, te mi je malo bedak da šaljem nešto što inače ne slušam. Imam utisak da bi se neki od vas znatno bolje snašli sa mojim zadatkom i pokidali
Ista priča.

Našao sam odmah pesmu i, iskreno, mislim da bih se više patio oko nijansiranja šta i koga da pošaljem da sam dobio zadatak koji mi je po ukusu. Ode didule, pa šta bude.
 
Prijavio se 😊
Kao i svi verovatno, nisam dobio željenu zemlju, ali ovu pesmu sam otkrio tražeći pesmu za prošli fsc-u tako da se poklopilo fenomenalno 😃
 
Prijavio se 😊
Kao i svi verovatno, nisam dobio željenu zemlju, ali ovu pesmu sam otkrio tražeći pesmu za prošli fsc-u tako da se poklopilo fenomenalno 😃
Ja koji mozda čak i znam koja je zemlja u pitanju:

195.png
 
Iznenadjujuce zanimljive pesme sam nasla za drzavu koju sam dobila kao zadatak.
Prva pesma koju sam nasla je fenomenalna, bas po mom ukusu, ali je na engleskom. Druga pesma, isto odlicna, ali je pevac ucestvovao na FSC.
Treca sreca. Nadam se.
Pesma uspesno prijavljena. :D
 
Back
Top