248. FSC - 5 x Ne Može (Taylor's Version)

Pa to što je i Boxy rekao, mislim, nemam ništa protiv da se stavlja sa objavom novog organizatora. :D Čak mi u neku ruku i zabavno, a i Stole je uložio svoj trud u pravljenje sličice, pa što da je ne koristimo. :D Mogu i da je ne stavljam nadalje, ako smatrate da nema potrebe.
 
Ma to bi bila baš simpatična tradicija, samo mislim da nismo očekivali da vidimo to i zato je bilo smešno. :D
 
Čestitke Stole, zanimljiva pesma 👏



Daa, bukvalno sam na prve taktove pomislila ovo je super stvar, i kasnije se samo zacementirala za 12 poena. Hvala na otkriću, drago mi je i da je ostvarila lep plasman! 🤗
Znao sam da će ti se svideti 😀 Baš smo dosta 12 i visokih poena razmenili ove sezone, nisam poverovao, moram da uradim neku statistiku, ali mislim da sam i ja dobijao dosta od tebe i ti od mene.
 
Znao sam da će ti se svideti 😀 Baš smo dosta 12 i visokih poena razmenili ove sezone, nisam poverovao, moram da uradim neku statistiku, ali mislim da sam i ja dobijao dosta od tebe i ti od mene.


Imala sam na starom forumu takvu statistiku, ja tebi ti meni, a i ostali forimaši su izvlačili te statistike, zanimljivo mi je to bilo 😊
 
Jos jedna Milanova pesma koja me je zarazila, kupila. Upravo je slusam u busu i bas mi je nekako motivaciona.
Voleo bih da ovako nesto cujem od Rumuna i na Evroviziji jer ovako nesto se ne cuje cesto i mislim da ako se odradi kako treba, mislim i na nastup, moglo bi da ostvari fin plasman.

Drago mi je da je ova verzija bila, iako bi ostale verzije dobile TOP poene od mene (pa cak i folk), jer mislim da sa ostalim ne bi se proslo finale. Nisu mi toliko upecatljive.
 
Back
Top