248. FSC - 5 x Ne Može (Taylor's Version)

Ja, naravno, ne učestvujem na temi prošli vek, a taman sam živnuo na LU. 😭
 
Al' ko će slušati još 30 i kusur originalnih autentičnih kompozicija iz tog perioda.
 
Čestitke Stole, fina pesma, bila mi je oko granice za poene. (y) Moj top 3 je opet van top 10, tako da me ovi rezultati baš i ne oduševljavaju.
@Replay @Destry94 @dodo, svaka vam čast na izborima, vaši predlozi su morali makar u top 10, zaista fantastične pesme, pogotovo "Make it count" koja mi je nekako baš probudila nostalgiju za tim starim "old school" rok baladama. ❤️

Koliko su osamdesete zapravo zlatna era globalne muzičke scene, govori činjenica da velika većina producenata današnje mainstrim pop muzike koristi semplove, primese, pa i samu atmosferu upravo pesama iz te ere. ❤️ Ja iskreno priželjkujem tu temu, ali možda nas tetsi i ispali. :D
 
Al' ko će slušati još 30 i kusur originalnih autentičnih kompozicija iz tog perioda.

To je upravo to sto bi me sprecilo ucestvovanja, aj ja bi mozda nasao da saljem nesto ali prosto me ne zanima ta tematika dovoljno da bi voleo da preslusam sve te pesme.
 
Čestitke Stole, fina pesma, bila mi je oko granice za poene. (y) Moj top 3 je opet van top 10, tako da me ovi rezultati baš i ne oduševljavaju.
@Replay @Destry94 @dodo, svaka vam čast na izborima, vaši predlozi su morali makar u top 10, zaista fantastične pesme, pogotovo "Make it count" koja mi je nekako baš probudila nostalgiju za tim starim "old school" rok baladama. ❤️

Koliko su osamdesete zapravo zlatna era globalne muzičke scene, govori činjenica da velika većina producenata današnje mainstrim pop muzike koristi semplove, primese, pa i samu atmosferu upravo pesama iz te ere. ❤️ Ja iskreno priželjkujem tu temu, ali možda nas tetsi i ispali. :D
Recimo Cheri Cheri Lady :giggle:
 
Pohvale Niku na organizaciji, čestitke još jednom Stoletu na pobedi, od mene nije bilo poena, ali nije loša pesma. Rezultati manje više dobri, jedino su u finalu Munn i Italijani mogli malo više. Hvala svima na glasovima za Köfn, koje sam otkrila sasvim neplanirano, imaju i boljih pesama, ali nisu odgovarale trenutnoj temi- cinque na 12, kvazimodo i Mrm na po 10, Majsti, Tinteu i Boxyju na po 8 poena (polufinale), cinque i Mrm na po 10, Marko i Tinte na po 8 poena (finale), kao i svima ostalima na srednjim i sitnijim poenima.

Printscreenovi: prijave: whisky, Majsta94; glasovi - polufinale: sparkle, Storm; glasovi - finale: liberta, Ivana.

Prijavu i glasove organizatora postavljam naknadno.

E da, još me nešto zanima, šta vam je bilo smešno u postu objave organizatora narednog izdanja? :D





 
Last edited:
Ne verujem da cu veceras upaliti laptop posto sam umoran, verovatno cu sutra uvece postaviti screenove.
 
Pa to je sad tradicija, ja sam Niku predao oficijelni trofej mog izdanja i ovaj Excel pošto je prihvatio i organizaciu. Ako neko ko ne pobedi organizuje dobija samo taj. :LOL:
 
Čestitke Stole, zanimljiva pesma 👏

Volim što sam dobio 12 od @sparkle, a kad sam prvi put čuo Gone With The Wind bio sam u fazonu ovo mi je tako Sparkle vajb 😂😍

Daa, bukvalno sam na prve taktove pomislila ovo je super stvar, i kasnije se samo zacementirala za 12 poena. Hvala na otkriću, drago mi je i da je ostvarila lep plasman! 🤗
 
Back
Top