251. FSC - Sve boje sveta

Jesi, ali popularnije je reći ovako neÅ”to za mene za Å”aku Haha. :D Ali ne zameram, simpatično je.
 
Znaci, vise nisam taj sa tom kletvom.šŸ˜²
porque-no-los-dos-gif.gif
 
Čestitke joÅ” jednom Niku na pobedi (rekla sam Å”ta mislim o predlogu, tako da se ne ponavljam), pohvale dodo na organizaciji, sve je bilo za 10.

Rezultati manje-viÅ”e OK, Å”teta za Boxyja i Mađare, pesma mi se dopala na prvu i znala sam da idu visoki poeni ukoliko prođe, na kraju 10 ipak. Takođe mojih 12 i 8 poena nezasluženo prenisko, po meni dve odlične pesme, mada slična situacija mi se dogodila i u polufinalu (joÅ” jednom bravo za izbore Tinte i dracarys). Å to se drugog polufinala tiče, njega sam malo manje sluÅ”ala, ali i tamo je bilo nekih nezasluženih ispadanja (Hram na prvom mestu).

Hvala malobrojnima na poenima - Tinte na 1, Filhy na 4, Kakashi na 5 i Milosu-S na najviÅ”ih 7 poena. Pesmu sam naravno otkrila za vreme presluÅ”avanja Jonathanove diskografije prilikom prvog slanja, u datom trenutku mi je nekako "Ein teil von meinem herzen" viÅ”e bila legla, te sam je i poslala, ali sam za vreme trajanja izdanja nekako viÅ”e počela da vrtim ovu pesmu i već tad joj je bilo zacrtano da će se i ona pojaviti jednom. Možda jedino nije bilo vreme sad, ali jbg, Å”ta da se radi.

Printscreenovi:
prijave: Storm, Majsta94
glasovi - polufinale: Replay, Stole
glasovi - finale: Ivana, Nije sve tako sivo
 
Last edited:
Back
Top