252. FSC - Amerovizija

Čestitke Micky, pesma je dobila samo 3p, ali drago mi je zbog tebe 👏 Čestitke i Pokahontasu, organizacija odlična 👏

Zahvaljujem se na pf poenima za Gemini, posebno hvala Petru (12p) i Niku (10p)... 😇
 
Zelim takodje da cestitam @Pokahontas za odlicnu organizaciju, sve je bilo bez greske! Veoma zanimljivo i napeto 🤗🤭

Secam se kada sam zatrazio zadatak i poslao pesmu, bio sam ubedjen da je izvodjac vec zauzet, a Poky kaze “za divno cudo Majlija Sarić (ili tako nekako) nije zauzeta i tvoja prijav je prihvacena”, ja rekoh ajde neka je i mene jednom u***lo bez veceg istrazivanja 🤣🤭
 
Boksilend će razmisliti o učesšću na preostala dva regularna FSC-a, bilo nam je u planu da zaokružimo ovu godinu sa 15-im učešćem i Dženis Džoplin. ali kako nikada nismo bili u svemiru... možda se i prijavimo.
 
Čestitke Miki na pobedi i savršenom poklonu za rođendan, drago mi je da sam doprineo tome svojom 12icom.
Što je najjače mogao sam i ja možda da pošaljem Majli, ali me mrzelo da istražujem koje poznate ličnosti se uklapaju u zadatak pa sam poslao divnu Tokio podrumaru na koju ste ostali gluvi.
A da stvar bude još zanimljivija, Ghost Town sam jednom umalo poslao na starom forumu, ali sam se u poslednjem trenutku odlučio za Anu Stanić i pogodite šta se desilo - ispala je u polufinalu :ROFLMAO:
Pokiju čestitke na organizaciji iako nas je par puta ujeo za srce!
 
Poki, moje prvo sudjelovanje na tvom FSC-u (vidim da se o prošlom još uvijek priča!), sve je bilo odlično!

Opa, tri desetice za moju Isusku?! :love: Hvala, momci! @Shum @Regulus @Pokahontas
mnogo mi je krivo, da sam u startu znao da će 10ka i 12tica u polufinalu da se kolju za poslednje mesto u finalu dao bih dve 12tice da niko ne vidi XDDD. Otkriće par ekselans, vidim da se dosta muzički poklapamo što mi je jako drago!

hvala ti na lepim rečima :love:
 
Cestitam za pobednika Micky-ja,Ja sam doprineo sa 1 bodom za ovu pobednicku pesmu :) ,i 12 za drugo plasiranom Adam Lambert - Ghost Town.
Cestitke i za Pokahontas za fenomenalnu organizaciju !:love:
 
Što se tiče Bohnes/a, 11. mesto odličan rezultat sa kojim sam zadovoljan. Kad si organizator rezultat ti je 15. prioritet i više razmišljaš o tome kako da sve protekne kako si zamislio xD

Hvala:

@Anhel @dracarys @Petar na 12tici ❤️
@Labi 8
@Stefan28 7

i ostali na manjim poenima...


Kada bih krenuo da nabrajam pesme koje će mi ostati na plejlisti ovo izdanje bolje da ne krećem pošto će mi eksplodirati računar xD.

Svaka čast svima na odabirima!!!
 
Back
Top