252. FSC - Amerovizija

Nisam ni provalio isprva da smo astrološki podbacili! :oops: Nemam očekivanja da ću odbraniti čast u finalu jer ovog meseca su nam manje povoljne energije koje dolaze od Bika i Škorpije, njima su veoma povoljne, pa samim tim mi Vodolije stagniramo u nepovoljnom položaju. :(
Lepo sam rekao @Filhy da astrološki Škorpije i Bikovi imaju najpovoljniju energiju i ispostavilo se da je tako. A sve Vodolije su bile u jednom polufinalu!

@Micky Škorpija prvo mesto
@Ro97 Bik drugo mesto
😁
 
Bravo Poki! Hvala na svemu!

Micky čestitam! Zaslužena pobeda!

Puno dobrih pesmi je ovde bilo tako da slobodno mogu da kažem svaka čast svima!

Grace mi je bila na listi dugoooo. I odlučio sam da je pošaljem kao neki eksperiment da vidim da li će proći i nekim čudom prošla je. Hvala svima za poene i što vam se makar malo svidela pesma!
 
Sad cu da gledam reprizu, jer je viski sinoc preterao sa viskijem. Vidim da je bilo vrlo zanimljivo.

Cestitke pobedniku rodjendancu i hvala svima na glasovima! Jos sam pod utiskom koliko smo imali mega jako izdanje 🤗
 
Cestitke Micky na pobedi i drago mi je da se moja zelja ostvarila (kao i za Pokahontasa i Malu). Nisam mogao da prisustvujem na Lidijinom after parti, ali verujem da je bilo bas veselo i zabavno. (y)
Iskreno, nisam ocekivao ovoliku dominaciju. Od nje mi je dosta bolja pesma "Flowers" i da je sa tom pesmom pobedila bio bih zadovoljniji. Na zalost ova pesma mi je samo ok.

Hvala svima na poenima za Ultra Nate - 10p etica, Labi; 8p Ivana; 7p Doctor Who, Vax; 4p Shum; 3p Regulus, Tetsujin; 1p Milos-S.
A sad vidim da sam pogurao Maya Hawke, koja do pre nego sto cu predati svoje poene, bila tu oko 1p. A onda je skocila na "visokih" 4p. Izgleda da mi je to lepuskasto presudilo u odnosu na duzinu pesme.

Sta reci za organizatora, Pokahontasa. Veliko bravo i cestitke na zaista odlicnoj organizaciji. Tabela sa glasovima mi se bas dopala plus sto je kod imena izvodjaca stajalo i imena forumasa. U sustini, bilo je zabavano ispratiti ovaj FSC. Jedino sto mi je zao sto sam uskratio za taj jedan poen i ulazak u TOP 10. A sa druge strane mi je drago sto je Aerosmith upao u TOP 10. Obrni okreni. 😅
 
Samo da napomenem da sam Flowers slao na specijalno izdanje, gde je zauzela 2 mesto. Vidim da se cesto pominje ta pesma od Miley.
Meni je ova, upravo koja mi je donela pobedu njena omiljena. 🤗
 
Last edited:
Chestitke Floppy na organizaciji, bilo je perfektno i zato i samo zato sam odlučio da glasam. Žao mi je što više nisam uspeo da propratim izdanje ali tako je sudbina tela. Valjda ćeš češće organizivati pa ću moći da se posvetim više FSCu.
 
Pretposlednja Lista uspešnosti u ovoj sezoni, novoupisani forumaši su Regulus (251. FSC) i Mala (252. FSC), stoga čestitke. :D
Broj 1 za ovu sezonu mislim da i definitivno imamo, mada postoje neke minimalne šanse da ne bude tako. :D


Untitled-1.jpg
 
Last edited:
Propohontas

Bebijev niz 🫢🫢🫢

cinque i Ro pobedicu jednu, evo jedan 253. drugi 254. da zatvorimo godinu. Zasluženo je.
 
Da nisam sa Malenicom ispao kod Nika možda bi niz bio duži, al svakako lepše kad je malo bipolarno.
 
@Ivana : Pretposlednja Lista uspešnosti u ovoj sezoni, novoupisani forumaši su Regulus (251. FSC) i Mala (252. FSC), stoga čestitke. :D

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Hvala, Ivana! 🥰
 
Last edited:
Back
Top