254. FSC - LIBERTANIJA CALLING

Kada želite da bude priredba?


  • Total voters
    40
  • Poll closed .
Ne znam da li je u kontaktu sa bilo kim van foruma..:unsure:
 
Printscreenovi:prijave: Tetsujin, Anhel; glasovi - polufinale: Micky, MarkoH; glasovi - finale: Vax'ildan, Destry94.
P.S. nova Excel tabela je postavljena u prvom postu, čeprkao sam po njoj do sada tako da sam sve proverio. Bilo je sitnih izmena oko vremena, što se tiče glasanja sve je u redu bilo van situacije kod Milana i Kvazija u prvom pf-u :) Napokon i sa ovim da završim. Bilo je lepo ali iscrpno :)
 

Attachments

  • IMG_20231221_023451.jpg
    IMG_20231221_023451.jpg
    721.5 KB · Views: 14
  • IMG_20231221_022355.jpg
    IMG_20231221_022355.jpg
    914.2 KB · Views: 13
  • IMG_20231221_022317.jpg
    IMG_20231221_022317.jpg
    827.6 KB · Views: 11
  • IMG_20231221_022254.jpg
    IMG_20231221_022254.jpg
    608.8 KB · Views: 13
  • IMG_20231221_022330.jpg
    IMG_20231221_022330.jpg
    766 KB · Views: 13
  • IMG_20231221_022229.jpg
    IMG_20231221_022229.jpg
    569.1 KB · Views: 15
To što je izašao spisak za PZE ne znači da smo zaboravili da treba da se otvori Specijal 🤣
 
Razumite Lea, toliko događaja ima da organizuje, nije ni čudo što kasni. :ROFLMAO:
 
Hvala svima koji su udelili glasove Demici! 16. mesto nije neki plasman, ali ajde, finale je pa je i to ipak nešto. Dosta pesama sam imao u opticaju za ovo izdanje i zadatak koji sam dobio, kako bi prošle ne znam, ali sigurno da ću neke od njih slati u budućnosti pa će biti prilike da proverim.
Čestitke i pobedniku, 0 od mene, ali pesma nije krš nego prosto nije bila u mom top 10 ovog izdanja.
Organizatoru isto pohvale, sve je bilo lepo a i veliko je cimanje organizovati FSC.
Ja sam bio organizator 2 FSCa koliko se sećam, Disney Soundtracks i Retro 60's, ako je bilo još nečega, neka me ispravi neko.
 
Drugari, nisam stigla ni da poslušam pesme, ništa nisam propratila, tako da izvinite na neglasanju. Dobro sam, samo sam imala dosta obaveza privatnih. Mislim da neću moći da ispratim ni specijale, tako da ćemo se slušati naredne godine.
 
Primetio sam da mi je trebala mini pauza od foruma nakon organizacije i svih dešavanja i primećujem da na forum uđem jednom dnevno i nemam potrebu za prevelikom diskusijom, pretpostavljam da sam se u prethodnom periodu malo prezasitio i prija mi pauza od FSC- a. Inače zaboravih da spomenem činjenicu da je
Tyla - Water visila na mom spisku već duže vreme i da sam se pokajao jer je nisam poslao sada , jer bi bila u finalu ali mi je Endrega "oteo" pred očima. Svakako nisam očekivao ovakav loš plasman za nju. Ema bi obrni, okreni već bila u finalu i da nije bila direktni finalista. (Bila je na granici za ispadak) Zahvalio bih se @Nije sve tako sivo na visokim poenima za Emu, od one frke nisam to spomenuo 🩵 Iako mi je organizacija bila iscrpna i pored grešaka ipak imam želju da u budućnosti organizujem. Samo sledećeg puta bez brzopletosti i sa više koncentracije. Očekujte me ponovo nekada u ulozi organizatora ♎
Na kraju krajeva, organizacija je ruku na srce bila odlična i iskrena, van grešaka naravno, tako da neskromno mogu to da kažem sada. Moje reakcije su naravno bile ishitrene u nekim momentima, ponele su me emocije..
 
Uspeo sam samo da ispratim uzivo proglasenje pobednika i tada je whisky pobedio, a sada citam da je Stole pobedio. 😮
Stole cestitam na jos jednoj pobedi. (y)
Sa jedne strane mi je drago sto je Stole pobedio, jer mi je bolja pesma; a sa druge strane mi je zao sto je ovako ispalo i whiskyju je oduzeta pobeda nakon proglasenja i prilika da se ostvari prvi trijumf. Ali tako je pravedno.

Moj rezultat je katastrofalan i nisam ocekivao; iako sam dobio najgoru grupu za mene, na kraju mi se bas dopala pesma i zadovoljan sam sa izborom. Hvala malobrojnim glasacima na poenima: 6p Mala, 5p Djole89, 3p Vax i Ro97, 2p MarkoH i 1p Majsta94.
A o susednim drzavama, "komsijama" cu imati poseban razgovor. :cautious:

Liberta, ako zanemarim ove greske (nazalost nisu male, ali...), meni je ovaj FSC bio odlican. Oni intervjui su mi bili zanimljivi, nastupi, uopsteno vodjenje FSC je bilo na visokom nivou. Tako da to su neke stvari koje se mogu ispraviti i ocekujemo te u ulozi organizatora dogodine. (y)
 
Back
Top