254. FSC - LIBERTANIJA CALLING

Kada želite da bude priredba?


  • Total voters
    40
  • Poll closed .
Realno za toliko godina foruma bezbroj grešaka se desilo da smo kao kolektiv tolerantni na te stvari.
 
Isto mi:

Moj 1 poen je isao za Katicu, ne za Milicu! Trazim hitno očitovanje organizatora!! Kakva sabotaža uaa uaaa!! Ivana reaguj!! 🙂
 
Nego, šta bi sa Specijalom?

Ništa, pošto i dalje nemamo dobrovoljca koji bi se prihvatio organizacije. Stole mi se javio, ali je ipak morao da odustane.
Što se tiče postova na prethodnim stranama, svakako ćemo popričati oko te teme i videti da li ima potrebe za nekom sankcijom, pošto se apsolutno slažem da je ponešto što sam iščitala neprihvatljivo. Svakako nije problem da se zezate i slično, ali mislim da to ne treba da bude slučaj kod glasanja.
 
Čestitke Stoletu na pobedi, predivna pesma. U nekim kombinacijama sam razmišljala o slanju iste u nekoj budućnosti, ali eto ništa od toga. :D Liberta, pohvale na organizaciji i ne treba ove greške da te odvraćaju od neke buduće organizacije (mada evo pišem ovo, a znam i sama da sam se otprilike isto osećala kada se meni nedavno desilo isto). Žao mi je zbog whiskyja, iako mi lično Miličina pesma nije bila za ovako visok plasman, ali biće verujem jednom i ta pobeda. Ovaj put izgleda ipak nisam bila baksuz za moje favorite, drago mi je što su obe pesme u TOP4, prednost je dobio ipak Two Feet jer je pre izdanja nisam znala, mada kao što rekoh i "The Loneliest" predivna. Hvala svima koji su glasali za kanadski duo (neću dužiti oko dobijenog zadatka i mog (ne)snalaženja oko istog, mislim da je dovoljno rečeno) - Pokahontasu na 7, Majsti, Arsenicu i Djoletu na po 6, whiskyju na 5, cinqueu na 3, Vax'ildanu na 2 i EvilSmileu na 1 poenu (razmenili smo 1 poen).

Printscreenovi:prijave: Tetsujin, Anhel; glasovi - polufinale: Micky, MarkoH; glasovi - finale: Vax'ildan, Destry94.





I poslednja lista uspešnosti za 2023. Na kraju smo dobili i 48. forumaša koji je uspeo da je se domogne - dezurni posmatrac, cestitke. :D



(klik na sliku za otvaranje u novom tabu).
 
Last edited:
:ROFLMAO::ROFLMAO:
Toliko radim sve i svašta juče i danas (još mi i slava bila) i opet omašim.
Sad ću popraviti, svakako je trebalo još malo da secnem sliku pa mi i odgovara.
 
Nije mi jasno kako jedan forumaš, da ga ne imenujem sad, ima 7 poena na listi uspješnosti, a nikad do sad još nije učestvovao na FSC-u???? 😌
 
Pa nije baš da imamo neki poveliki budžet, ostalo nek vam se samo kaže. :p

Evo popravljene liste sa poenima koji su nedostajali. :D Još gledam kako se tako poklopilo da je većina otišla u TOP20, a donji dom skoro da nisam morala da menjam, al eto..

 
Kod mene baš šareno, negdje na pola godine je počeo ili top 10 ili ispadanje, bez sredine 😂
Zadovoljan sam godinom na kraju krajeva, dobrih rezultata imam sa pjesmama i izvođačima koje baš gotivim i slušam
 
Back
Top