254. FSC - LIBERTANIJA CALLING

Kada želite da bude priredba?


  • Total voters
    40
  • Poll closed .
Otišli su gosti, a evo i na kraju i zvanično, @Stole čestitke na pobedi, konačno i neko od mojih top poena da pobedi 😁
 
Ovaj FSC sam doživela kao otkačen i van forme, pa su takvi i pricipi ocenjivanja. Zasto ne bi dodelila glasove i folkerima ponekad? I te pesme i ti forumaši koji su ih predložili zaslužuju da ih se ispoštuje. Ja vrednujem svaki trud i rad, nisam u šablonu, izvinjavam se.
Đoletova pesma je super i zato je dobila 10 posle 1.slušanja i neformalnog komentarisanja/ocenjivanja pesama, jer je to moj lični ukus i osećaj tog trenutka.
Stvarne glasove sam dodelila u skladu sa temom FSC-a, kako sam doživela celu predstavu. Stvarno ne vidim razlog za frku, jer je sve to moj lični odabir.
 
"Trud i rad"

Da bi se pesma prijavila potrebno je odvojiti 10 sekundi. Koliko znam niko nije snimio svoju pesmu i poslao? O kakvom trudu i radu pričamo 😭
 
Naći kvalitetnu pesmu koja će biti tvoj reprezent ponekad nije lako. Nemaju svi spremne tabelice sa xy pesama za sve moguće prilike.
Obično brzo nađem pesmu, jer mi algoritam često nudi pesme po mom ukusu, pa izaberem nešto što mi je bilo ekstra na 1.slušanje, ali na jednom FSC-u sam baš imala problem sa odabirom. I nije mi bilo lako, baš sam bila u trilemi par dana. Na to sam mislila, na nas laike, gledam iz svoje vizure na celu priču.
 
Pa dobro, ali ne možeš ti da znaš koliko je kome potrebno da pronađe svoju pesmu s obzirom da je anonimno?
 
Nekome treba 10 sekundi da pošalje pesmu, nekome sati, dani, niko u ne zna koliko je neko tog truda oko svog predstavnika uložio, ali čak i kada bi se znalo, uopšte nije poenta da se nagrađuje trud ako ti se ne sviđa pesma. :)
 
Ali, meni su se svidele pesme koje su dobile moje glasove. Samo iz nestandardnog ugla gledanja. 😍
 
Primetila sam i da su mene par puta zakinuli, pa to nisam spominjala. Zmija bojkotara šiba punom parom, a vi ovde pravite frku oko glasova koje sam dala ja samo iz 2 ugla gledanja. Izabrala sam princip po kom cu da glasam i tako su pesme koje sam izabrala kao najbolje iz tog ugla gledanja i dobile poene. Nema potrebe za ovolikom dramom, ovo je samo igra. Vise srece drugi put.

Ovim samo dokazujes da si stvarno MO jer ne znam ko bi drugi imao zivce za ovakvo trolanje.

Drago mi je da nisam glasao i sto cu malo da odmorim nakon sto sam procitao ovih zadnjih 7 strana, previse padobranaca koji unistuju takmicenje su se pridruzili, ponekad ipak less is more, dosta molite ljude po pp da ucestvuju, jer i sami nisu svesni sta se igraju.
 
To je, nažalost, istina. No hard feelings, ali imali smo kudikamo smislenije FSC glasanje i manje propusta u organizacijama kad se takmičio neki optimalan broj forumaša i jbg tojetako
 
Cemu drama kad se postavi tematski FSC?
Na tematskom FSC-u se ocenjuje i da li je neko bio u temi i licni muzicki ukus.
Ako je slobodna tema, onda nema prepreka da se glasa po sopstvenom ukusu. Svakako se uvek glasa po sopstvenom ukusu, ali postoje valjda i neki kriterijumi koje parametrizujete pre davanja glasova.
Od Libija gotovo nikad ne dobijem poene, jer smo dijametralno suprotnog muzickog ukusa, ali ja to postujem.
Prozivali su me upravo pre ovog FSC-a da nikad ne dajem glasove folkerima. Sada kada sam im napokon dala glasove po mom izboru, opet vam ne valja. Pojedincima.
Ovo je igra. Mogli bi malo da se opustite.
 
a 10, 8, 7, 6, 5 za favorite koje sam pripisala Libiju. Znači da bi rezultati bili opet drugačiji da sam svoje favorite stavila u 1.plan.
PF glasovi su kompletno davani iz Libijevog ugla gledanja po mojoj slobodnoj interpretaciji.
Malena, u ovome je problem, a ako ti ili ChatGPT ne vidite da je u ovome problem, onda imamo opći problem.

Poanta nije da glasaš za tuđe favorite nego za svoje, a ako to već radiš, onda to ne predstavljaš ovako javno kao nešto normalno.
 
Maneskin je od mene dobio 12 poena, jer je to moj lični ukus. I to ne valja ?
Ovde su problem zmije bojkotare, sa kojima se sprdate, a stvarno postoje. Mislila sam da je to zez, ali sam vremenom uocila neke stvari i sada drugačije gledam na neke stvari i čitam komentare.
Nisu problem ljudi koji su godinama na Forumu, a imaju polovičan uspeh na takmičenjima, nego novi ljudi koji postignu nešto u kraćem periodu.
Čudno.
 
Last edited:
Glasa se za 10 pesama sistemom 12-10-8-7-6-5-4-3-2-1. Ti si priznala da si glasala za pesme koje nisu po tvom ukusu. Između ostalog, na stranu što su tvoji glasovi svakog izdanja blago rečeno čudni, imam razlog zašto mislim da su takvi s namerom, a znaš i ti da imam.
 
Kako je naša delegacija reagovala na aktuelne skandale od sinoć.


IMG_5039.jpeg

Ovim samo dokazujes da si stvarno MO jer ne znam ko bi drugi imao zivce za ovakvo trolanje.
Btw opet je krenula sa porukama bez da je iko išta pita, samo ispriča neku priču. Javno upućujem bude li još jedne opet sledi prijava.
 
Čestitam pobjednicima. Neka podijele to 1.mjesto pošteno bi bilo. Čestitam organizatoru, baš kontam kako se ovaj čovjek potrudio oko organizacije ja to stvarno ne pratim nisam u tom fazonu ,samo preskolam ali skandale volim iako ni tu puno ne kontam, ko šta 🤣🤣 Ova godina mi nema baš puno otkrića ali dobro je nisam puno ni igrao tako da očekujem jak specijal pobjedničkih pjesama i ovih i Andra/Second/druge šanse.
 
Back
Top