257. FSC - Spektar Emocija!

Kaće nova tema?

Uh kakvu pesmetinu sam našao samo da se potrefi tema!
 
Čestitke Destry na organizaciji 💙

Najprijatnije iznenađenje super plasman Ivaninog Grka🥰
Najneprijatnije to što Filhy ne zna da se ja šalim u 99% slučajeva 🥲🤣🥰
 
Ja cu mozda odmoriti od sledeceg FSCa, jer ne bih da pokvarim odmah ovaj dugo iscekivan dobar rezultat na FSCu.
 
Čestitke Ro, uglavnom se muzički pogađamo, sada to nažalost nije slučaj. Drago mi je što su ivana i Destry u top 5, fenomenalne pesme. Očekivan potop za mene, ali sam srećan što sam bio deo finala i zahvaljujem svima na poenima i poenčićima! Družimo se na sledećem izdanju. ❤️
 
Čestitke Ronelici97, obožavam što je to mojih 12p i što je konačno uspeo da pobedi i to sa ovakvom pesmom! Poslednji put sam mu dao 12p kada je slao Niku kod Nika, a to je bilo pre 84 godine lol

Lepa priredba, bravo Destry! Izabrao si odličan predlog i ponovo si opravdano u vrhu! 👏

Hvala svima na poenima za Grand Corps Malade! Doslovno sam očekivao dno jer pesma nije univerzalno prijemčiva, ali sam se prijatno iznenadio da se nekima baš svidela! 🫶
 
Kakav dan za FSC ❤️, nadam se da dobijamo FSC učesnicu i na ESC, večeras..🙏✊
 
Da, bravo i za Ivanu i Konstantinosa, odličan plasman 👏
Sad sam skontala da sam na obe Destrijeve organizacije zauzela 10. mesto sa izvođačima na slovo A (A-ha i Alewya) 😊
Destri, bio si super domaćin!
 
Ro se nije nadao pobedi i nije spremio govor. Mozda se u medjuvremenu onesvestio od soka, pa dok dodje k sebi. 🤕
 
Da, bravo i za Ivanu i Konstantinosa, odličan plasman 👏
Sad sam skontala da sam na obe Destrijeve organizacije zauzela 10. mesto sa izvođačima na slovo A (A-ha i Alewya) 😊
Destri, bio si super domaćin!
Hvala, Mrm za 10. mesto.
Nema na čemu, sparkle. 😌

@Bebi pokajao sam se sada nakon ovoga, izviniiiiiii.... Ti bi bio zahvalniji.. 😭

😂
 
Ju, hvala svima na bodovima, moram priznat da mi je iznenađenje, očekivao sam top 10, ali ne i pobjedu, jako mi je drago što sam uspio s ovom pjesmom pobijedit, s Francuzima obično prođem dobro, pa mi je drago što se tradicija nastavila.

21. Zaho de Sagazan – Tristesse – Zanimljiva boja glasa. Zanimljiva tranzicija od “spoken” pevanja do melodicnijeg. Artisticki pristup I jaka energija. Kvalitetna kompozicija. I da, tema je bas pogodjena, jer artist kroz celu pesmu prikazuje emocije vokalno I vizuelno.
Jako mi se svidio ovaj komentar jer kao da sam ga ja pisao, bio sam zadovoljan prijavom jer sam isto osjećao da sam ubo temu u srž sa ovom pjesmom, bravo Storm

@dodo + @cinque = 24 boda, je sve što je meni trebalo u mojem fsc životu <3

Hvala naravno i ostalima koji su udjelili visoke bodove

Što se tiče organizacije ovaj put ću je prepustit ako se netko već prijavio(više mi paše drugi dio godine što se organizacije tiče), ali ako se nitko nije prijavio onda ću preuzet da ne gubimo vrijeme u potrazi za organizatorom, tako da @Ivana izjasni se
 
Back
Top