258. FSC - Risiko

Leo je ginekolog, dakle tema su pesme izašle 2024. godine!
 
Leo samo nas nemoj ispitivati pripoje mišića i zadovoljni smo, ostatak anatomije top 👌🏻
 
Nadam se da neće biti ograničeno samo na ginekologiju 😄 Moram da nađem pesmu u kojoj se pominje eustahijeva tuba 🤔
 
Sve cestitke pobedniku. Mojih 12 poena!!!🥰🥰

Bravo i za organizatora. Sve odlicno organizovano, ja bih ponovio ovakvu organizaciju uskoro.
Hvala svima sto ste glasali za pickaru 😅😇
 
Čestitke Stoletu na pobedi, takođe čestitke i Filhiju na fenomenalnoj debitantskoj organizaciji, voleo bih ubuduće još takvih organizacija. Žao mi je što nisam mogao da ispratim sve kako valja s obzirom da su mi prethodne dve nedelje bile izuzetno teške.
Hvala svima koji su glasali za The point of living, nekako mi simbolično obeležila ovaj period.
 
E, pa hvala vam svima na tako lepim rečima. Divni ste! :love:
Drago mi je da vam se organizacija ovog FSC-a generalno dopala. Meni je ovo veliko, sjajno iskustvo, potpuno drugačija perspektiva ove igre i nisam se nikako pokajao što sam se ovoga prihvatio. :D Pošto sam već toliko godina pasivno učestvovao, red je bio da se na neki način konačno odužim FSC učesnicima svojom organizacijom, inspirisan sa toliko sjajnih priredbi koje smo imali do sada i stvarno sam imao želju da ni kod mene to bude tek onako usput. E sad, ovo mi je oduzelo baš, baš dosta vremena i sigurno je da ovo neću ponavljati, makar ne u bliskoj budućnosti, ali nikad ne reci nikad. ;)
Iskren da budem, bio sam malo smoren i deprimiran u nekim trenucima kada je bilo loših komentara, prvo na početku kada je bilo žalbi na razumevanje teme i dugačka pravila, još par puta tokom priredbi i na početku finalne priredbe. Ovo sigurno nije bila najbolja i najspretnija prezentacija do sada, ali trud koji je u sve ovo uložen niko nema pravo da negira! Posebno sam se trudio da sve što upišem i objavim bude maksimalno provereno i tačno. To mi je bio primarni cilj, a ostalo koliko uspem da se posvetim, a opet sam planirao dosta toga. Međutim, na kraju mislim da je sve ispalo OK jer sam zadovoljan kako sam, u skladu sa svojim mogućnostima, uspeo sve da izguram.
Upisivanje u Excel tabelicu mi je bilo posebno zadovoljstvo i svake nove glasove sam željno iščekivao da bih video kako se menja stanje na tabeli. :D
Verujem da se drugi (iskusni) organizatori već bolje snalaze, ali evo kako je to kod mene bilo sa masom foldera i fajlova (i ovo na slici nije sve) :ROFLMAO:, plus pomoćna Excel tabela ima preko 30 radnih listova.



Moram posebno da se (još jednom) zahvalim @Milos-S i @Destry94 koji su mi bili podrška od starta do samog kraja!
Inače @Destry94 , moja greška, ti imaš zapravo 14 pogodaka jer si sebe povezao sa Blind Guardian, a Pauka sa Marsa sa tvojom pesmom, tako da se to računa kao još jedan pogodak. Brilijantno, svaka čast!!! 🏆 :D
Izuzetno mi je žao ako maestralni pobednik Stole više neće organizovati FSC u budućnosti. :( Iskreno se nadam da će nekada makar promeniti mišljenje.

Video sam da ste negodovali jer sa Alyoshom kao organizator nisam prošao za jedan poen. Iskren da budem, u tom trenutku uopšte nisam bio fokusiran na svoj plasman u finale (jedva da sam to i primetio) :D posebno što sam na početku dugo imao nula bodova, pa nisam ni mislio da ću imati šanse. A pošto sam video da je umesto mene prošla sparkle, iskreno sam i odahnuo jer je to bila jedna žena manje kojoj bih morao da se iskupljujem zbog Osmog marta, a i falila je jedna opuštena indie-folk poljska pesmica da malo prošareni finale. :ROFLMAO:

Naravno, vaše pesme su mi se tek naknadno jako dopale i ima ih baš dosta. Petar je po meni svoju najbolju pesmu ikada poslao na moj FSC! Od starta mi se baš izdvojila. Kasnije su mi druge pesme porasle, ali su se :by: PoP zadržali na 12 poena. Kod Đoleta sam bio ubeđen da su Tears On The Dancefloor neka repriza Tears od 'Clean Bandit feat. Louisa' i da će opet proći u top 3! Nekako su mi pesme i slične, a ono se KSHMR i Hannah jedva plasiraše u finale! Na kraju doduše bi osmo mesto. Te CUT_ u poslednje vreme dosta slušam (bravo whisky), iako je bilo "samo" tri poena od mene u finalu, Di-rect su imali fenomenalan tekst, te su mi jako prijali umirujući Eticini Turci i mnogi drugi.
Iz drugog polufinala mi je posebno žao što u finalu nismo slušali Fever Ray i Guusje, iako je i pored toga ono bilo izuzetno jako.

Vidimo se na narednom (konačno mom stotom) FSC-u kod Lea, a ostaje još da ovde okačim tražene screenove. :)
 
Back
Top