261. FSC - Heaven VS Hell

ELEKTRA: MARKO PURIŠIĆ ME HTIO SILOVATI

Škandalozna izjava naše HoD da ju je basista grupe Manntra, nasih dvostrukih prestavnika, htio silovati.

- Nije trebao biti grub, mogao me samo lijepo pitati, navodi EE u policijskom izvjestaju.
 
Iz pf su mi izleteli 7, 3 i 1p. Glasovi za finale kuwertirani.

@zeleni što ga sisom udarila nije?
 
Vec neko vreme se spominje Paucica, samo je bilo pitanje vremena kada ce se to desiti.
Mozda ovaj los plasman ubrzao stvari. 🤔 Svakako je zgodnije Paucica. 👍
U slučaju da se glasanje ne završi do samog kraja, rezultati će verovatno biti 2. maja popodne. Ali eto ako svi budu glasali malo ranije možemo izvesti to i 1. maja.

SLUŠAMO FSC
Finale
Danas, 21:00h
Moze jedan TOP 5 plasman za organizatora za ovo. :giggle: Prisustvujem prvi put na finalnom slusanju. A rezultati bi mogli 2. maja popodne. 😁
 
Vec neko vreme se spominje Paucica, samo je bilo pitanje vremena kada ce se to desiti.
Mozda ovaj los plasman ubrzao stvari. 🤔 Svakako je zgodnije Paucica. 👍

Moze jedan TOP 5 plasman za organizatora za ovo. :giggle: Prisustvujem prvi put na finalnom slusanju. A rezultati bi mogli 2. maja popodne. 😁
Novo ime nova ja 😝
 
E, zato bi bilo zgodno da organizujes sledeci FSC u to ime.
 
Btw, ispalo mi 10, 8, 6, 5, 4 i 2 poena. Krčkam glasove za finale, biće jakih tumbanja jer mi maltene sve ispalo.
 
Znači sad samo da se molimo da pobednik ne bude neko ko će da otme.
Bilo bi lepo da me sad pusti samo iz jednog razloga, što posle ne znam kad ću moći. Najviše zbog toga što stalno putujem između gradova a laptop ne mogu nositi jer mu je otišao monitor, odnosno ono što mu drži glavu. Ako ga jednom zatvorim neću ga više otvoriti. Sad ću biti kući sigurno 20 dana u celini, pa sam sigurna da mogu organizovati, a kao što sam rekla sve je već spremno.
 
Lepo je kad ljudi izađu u susret i meni su izašli, nisam organizovao nikad nakon pobede uvek preko prijave.
 
Jedan mali hint: krenite da pretražujete u plejlistama sve moguće tipove pesama i izvođača, teško će vas zapasti najopštiji tip. Izvucite što više različitih. Pa i da ja ne organizujem, poslużiće vam.
 
Stefan kad vidi da paukinja skreće pažnju sa trenutnog izdanje na sledeće:

Real Housewives GIF by Slice
 
Izvinite.
Što se tiče ovog fsca, na početku mi je bio bolji raj, ali sad nakon polufinala, većina poena mi je otišla u pakao.
 

Nije da delim njegovo mišljenje, ali izrazio ga je na sasvim legitiman način. 😆 Od mene bi svakako bilo poena da je prošla.

Hvala svima koji su glasali za francuski trio, otkrila sam ih još početkom godine u potrazi za Stoletovo izdanje pošto su mi se uklopili u drugi deo zadatka tada (debitant sa pesmom koja ima trocifreni broj pregleda), ali ova mi se iskreno više dopala pa sam ostavila za slanje neki drugi put, ne sluteći da će biti ovako brzo.

Još da odgovorim, ne znam ko beše u komentarima pitao, samo su kolege koje su osnovale grupu (u međuvremenu sam pronašla da više i ne nastupaju zajedno), inače nemaju nekih drugih veza.😆
 
Zaboravih slušanje. Shvatio sam da stvarno nije lako raditi dva posla i propratiti sve. Mozak mi je prebukiran, pritom sam na jednom poslu početnik. @Stefan28 unapred se izvinjavam ali mislim da ću glasati među poslednjima. Neću stići ranije izvini ❣️
 
Back
Top